skip to Main Content

Holice – V minulém týdnu skončily posledními zápasy základní skupiny krajských soutěží ve stolním tenisu.

Ve vynikajícím začátku sezony v Českém poháru divizní družstvo A postupně porazilo dva třetiligové a dva druholigové týmy a probojovalo se těmito výsledky až mezi prvních osm týmů Českého poháru ČR. Ve čtvrtfinále podlehlo až čtvrtému týmu extraligy – TJ Sokol Králův Dvůr !

V této sezoně měli holičtí stolní tenisté své zástupce v obou regionálních i krajských soutěžích a před sezonou si stanovili nelehký cíl… Vyhrát všechny soutěže mužů, ve kterých hrají a pokusit se v nich o postup. Už dnes (přestože soutěže regionu ještě neskončily) je jisté, základní cíl hráči oddílu stolního tenisu TJ Jiskra splnili stoprocentně ! Týmy „D“ a „C“ mají v regionálních soutěžích před závěrečnými koly takový bodový náskok, že jsou už jistými vítězi a oba postupují do vyšších soutěží. Družstvo „C“ navíc získá titul přeborníka regionu. Tým „E“, složený prakticky ze seniorů, pro které byla tato sezona premiérovou, získával teprve herní zkušenosti, které se v jejím závěru začaly projevovat i ve výsledcích.

V krajských soutěžích mužů i dorostu měli hráči TJ Jiskra Holice také své zastoupení. Ve skončené soutěži dorostenců holičtí dorostenci obsadili výborné třetí místo a týmy mužů završily vynikající výsledky celé sezony výhrami v základních skupinách Krajské soutěže A i divize. Protože obě tyto soutěže pokračují nadstavbovou částí play off, budou o postupujících týmech rozhodovat až příští zápasy.

V play off hrají semifinálové dvojice v těchto termínech:

divize so 28.3.2009 9:00 Holice A – Tesla Pce A
KS A ne 29.3. 2009 9.00 Holice B – Tesla Pce C.)

Odvety

divize so 4.4.2009 9:oo Tesla Pce A – Holice A
KS A so 4.4.2009 13:3o Tesla Pce C – Holice B

případné třetí – rozhodující – zápasy se hrají

divize ne 5.4.2009 9:oo Holice A-Tesla Pce A
KS A ne 5.4.2009 13:3o Holice B-Tesla Pce C

Pokud bude v divizi rozhodnuto o postupujícím již po druhém utkání, případný třetí zápas krajské soutěže bude hrán od 9:oo hod. – aktuální informace najdete na www.ostjiskraholice.cz

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top