skip to Main Content

Poslední zápas před svátky jsme sehráli s druhým týmem tabulky (hraje na stolech Tesly Pardubice). Naše sestava v plném složení, ikdyž né zcela zdravotně fit (Košťál,Socha), soupeři chyběl jejich třetí hráč (Kvapil). Byli jsme připraveni na souboj o první místo, nic jsme nepodcenili (trénink i v pondělí), povolali jsme dokonce pátého hráče (Víťa Sedlák) a hráči USK to pocítili na vlastní kůži hned od začátku zápasu. Minulý týden jsme dvakrát vyhráli:

Rosice A – Holice C    1 – 17

Holice C – Dolní Ředice B  17 – 1

Když se na to dívám se 48. hodinovým zpožděním, vyhrát opět 17 – 1 a to nad druhým v tabulce, kdo by na to vsadil (Nestor určitě ne).

Zdeněk Socha  podal opět skvělý výkon a prohrál pouhý set. Jako první hráč úspěšnosti si poradil postupně se všemi soupeři 3-0 a v posledním taktickém zápase porazil svého pronásledovatele 3-1.

Stejný bodový zisk získal i Šedý Vlk, před zápasem povolal místo sebe pátého hráče (kvůli zdravotním potížím),ale přesto nastoupil. S Džůněm nejprve porazili 3-1 dvojici Sedláček, Prusek (dosud neokusili hořkost porážky), pak sám se nechal napsat na první zápas proti nejlepšímu soupeři Sedláčkovi, s cílem později střídat. Zápas se mu ale vydařil, vedl už 2-0 a 8-7, Sedláček se štěstím srovnal, ale pátý set byl už v režii pátého hráče úspěšnosti (11-5). Džůňo se zlepšuje každým zápasem a poráží soupeře po svém. Když porazil i Sedláčka, nebylo pochyb o tom, že si poradí i s ostatními (také 4,5 bodu).

Jediným, kdo ztratil bodík (aby,to nevypadalo na ….) byl po dlouhé době Lukič (Vraštil) a byla to jeho teprve pátá prohra v soutěži. Byl opět oporou, jen Sedláček mu herně nesedl.

Tým USK se mi velice líbil, kluci hrají pro radost, pincem se velmi baví a s malým míčkem poráží v okrese jednoho za druhým. Až na Slovan a na nás.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top