skip to Main Content

Po dlouhé letní přestávce nám tento víkend opět začal kolotoč mistrovských utkání. Hned v úvodu jsme zavítali na stoly nováčka z Chocně. Označení „nováček“ ale pro Choceň platí jen z části, protože na jeho soupisce figurují zvučná jména, která mají zkušenosti i z vyšších soutěží než je 2. liga. Proto jsme k prvnímu zápasu sezóny neodjížděli v roli favorita.

Domácí nastoupili v očekávané sestavě: Čopián, Bittner, Gregořica a Šimonek; my v sestavě: já, Martin, Jelen a Kuba. Začátek zápasu probíhal podobně jako celou minulou sezónu – dvojice Martin – Jelen vyhrála svoji čtyřhru, druhá dvojice (já – Kuba) svůj zápas prohrála. Stav 1:1.

V první čtyřce se ale domácí dostali hned do trháku, když nejprve Bittner přehrál 3:0 Jelena a Čopián 3:0 Martina. Další bod pro domácí přidal Gregořica po výhře 3:1 nad Kubou. V závěru této rundy jsem po výhře 3:0 na Šimonkem připsal taky nějaký bod na naší stranu. Stav 4:2.

Druhá čtyřka bohužel probíhala téměř stejně jako ta úvodní: Čopián – Jelen 3:0, Gregořica – Martin 3:1, Šimonek – Kuba 3:0 a Bittner – já 1:3. Stav 7:3.

Bylo již jasné, že je zle a že budeme muset pořádně zabrat, abychom domácí ještě potrápili. To se nám ale nepovedlo. Po prohře 3:0 Jelena s Gregořicou sice ještě Martin vybojoval bod proti střídajícímu Slavíkovi (3:0), ale to již bylo z naší strany vše. Čopián i Bittner nás (mě a Kubu) vyprovodili výsledkem 3:0. Konečný stav 10:4.

Hned v úvodu nám tedy soupeř nadělil pořádnou nakládačku! Nezbývá nám nic jiného, než se z této porážky poučit a příště zahrát lépe – určitě to je v našich silách. Na druhou stranu musíme uznat kvality soupeře, které jsou opravdu vysoké. V minulém ročníku jsme tak silný tým pravděpodobně nepotkali!

Chtěl bych tímto poděkovat všem divákům, kteří za námi do Chocně přijeli a fandili nám – bylo vás hodně a byli jste vážně skvělí !!!

K dalšímu dvojutkání budeme zajíždět 15. a 16. října na stoly Uherského Ostrohu a Zlína. V prvním domácím utkání se představíme o 14 dní později – 29. a 30. října, kdy přivítáme nováčka z Blanska a staré známé z Moravské Slávie Brno. Doufejme, že k těmto zápasům budeme již nastupovat s alespoň jednou výhrou na kontě !

 

Holice Válec !

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top