skip to Main Content

Body domácích: Šenkapoul 3,5/4; Fábo 2,5/4; Ságl 2/4; Lučko 0/4; Chrást 0,5/0
Body hostů: Zajíček M. 3/4; Souček M. 2/4; Jelínek 2/4; Koubek R.2/4

Dřina,dřina a zase dřina.Žádný bodík zadarmo,prostě zápas na úrovni play off.

Domácí Brno mělo spočítáno,že na play off musí dvakrát vyhrát. V sobotu vyhráli nad Hradcem K. a určitě to chtěli napodobit i v neděli. Nastoupili se Ságlem, který toho moc ve 3.lize neodehrál. Střídá ve vyšší soutěži (2.liga).

Čtyřhry se proti lepším soupeřům nedaří. Bída, špatné, horší už to být nemůže. Stav 2:0.

První čtyřku načal Souček-Ságl. Soupeř, jakožto hráč s velkými ambicemi odpádloval do kabin lehce 3:0. Důležitý bodík. M.Jelínek nastoupil proti Lučkovi. Zápas plný výměn, který ukořistil na svoji stranu Michal(3:2,pátý set 14-12). M.Zajíček hrál proti levorukému, hodně nepříjemnému hráči Fábovi. Míra prohrál 3:2, pátý set 11-9. Tento hráč není žádný „stroj“ na pinčes, ale svým zvláštním stylem někdy nachytá i daleko větší plejery. Koubek-Šenkapoul se jevil jako jednoznačný, ale nakonec bitva dovedená až do pátého setu. Nestačil, prohrál 3:2.Průběžný stav 4:2.

V další čtyřce se Lučko ani nenadechl a utíkal na párek. M.Souček ho vyprovodil 3:1. Souboj levorukých hráčů Jelínek-Fábo dominoval hráč s větším potenciálem a smetl náš borec Fába 3:0. Mač mezi nejlepšími borci na každé straně proměnil Míra Zajda víkendový bodový zisk v podobě vítězství 3:1 nad Šenkapoulem. Zápas Koubek-Ságl byl duel se špatným koncem. Prohrál 3:2, v pátém setu 17:15, neproměnil 5 mečbolů!!! Kdyby se neudržel, určitě by padlo nějaké sprosté slovo.Stav 5:5.

M.Souček nastoupil proti Fábovi, jeho forma byla dosud 100%, nikdo nečekal prohru, ale…. Prohra 3:2, patý set 12-10. M.Jelínek si neporadil s rozehrávajícím Šenkapulem (prohra1:3), M.Zajíček si ze Ságla udělal sběrače míčků (výhra 3:0), R.Koubek konečně urval taky bodík a neudělal si jenom výlet na Moravu. Stav 7:7.

Poslední sestava byla opravdu náročná nejen fyzicky, ale také psychicky. Boj nastal mezi M.Součkem a Šenkapoulem. Pro oko diváka paráda, pro oko holičáka na houbelec. Výměna stíhala výměnu, ale štěstíčko zůstalo doma. Prohra 3:1. Jelen se Ságlem bojoval, ale také neuspěl v koncovce. Začal si povídat, kecat a to je začátek konce. Prohra 3:2. M.Zajíček nastoupil proti doposud nulovému Lučkovi. Ten dal do zápasu vše. Míra prohrával už 2:0 na sety, dřel jako „bulhar“ a vše otočil k prospěchu. Stav 9:8. Zápas pravdy o remízku zachránil R.Koubek nad Fábem výsledkem 3:1. Konečný stav 9:9.

Jeden hráč domácích, který hrál na vedlejších stolech divizi se ptal, kdo je tady domácí mužstvo. Vysvětlím proč.

  • přijeli nás povzbudit čtyři „kluci“ v důchodovém věku, kteří si nenechali nic líbit
  • měli jsme svoji ošetřovatelku Alenku, která nás obhospořadovala svým úsměvem
  • touha pro play off byla obrovská
  • všichni bouřlivě fandili za každého stavu

Bez těchto bodů by jsme byli v prd… a uhráli úplně hov..!!!

HOLICE VÁLEC !!! PLAY OFF !!! HOLICE VÁLEC !!! PLAY OFF !!! HOLICE VÁLEC !!!

Nominace na příští zápas 24-25.3.2007: Souček, Dočkal, Hladík, Socha, náhr. Jelínek

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top