skip to Main Content

Tak už jsem slyšel i názor, že komentář k tomuto utkání je opožděn proto, že jsme v soutěži poprvé prohráli.  No – ono to psaní přece jen zabere trochu času a navíc bylo ukládání zápisů na tyto stránky nějaký čas mimo provoz :-( Na druhé straně neskrývám, že zápis o utkání, ve kterém se daří, se píše snadněji. Ale i prohry patří k soutěži.

Nečekaně jsme zahájili úspěšnými debly : Hladík se Sochou porazili favorizovanou dvojici Michalec-Malinský. Náš na poslední chvíli „slepený“ debl Švec-Sedlák podlehl až v koncovce dobře harjícímu Tesnerovi s Kopeckým.

V singlech ale bylo vše „pos…ným“ nahoru. Socha hned na úvod prohrál v 5 setech s Michalcem, Kopecký asi po 10 letech zaslouženě přetlačil Hladíkovu trávu. Snad mu radost nepokazilo to, že Hladík nebodoval ani v jednom z dalších 3 zápasů – vyhořel jak papír, ale o příčině je zbytečné spekulovat. Jak se „u nás v Holicích říká“ – NA TO SE HISTORIE NEPTÁ :-) :-) :-)

Zjednodušeně řečeno : Body už získávali jen Socha (zbytek vyhrál) a Švec, který předvedl v utkání proti Malinskému něco nevídaného – vyšlo mu úplně všechno a Malinský nestihal ani nevěřícně kroutit hlavou.

Víťovi Sedlákovi patří velký dík za to, že přes osobní problémy náš tým posílil, byť to v Trojovicích na zisk bodů herně nestačilo.

Body:

Socha  3,5/4,5    Švec  2,0/3,5   Hladík  0,5/4,5   Sedlák  0,0/3,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top