skip to Main Content

V neděli nás čekal opoznání těžší soupeř. Jičín byl před tímto kolem na 4. pozici, což mu zaručovalo postup do play-off. Nastoupili v očekávané sestavě Jirásek, Cinibulk, Štrobl a Roček.

Začátek utkání nám vůbec nevyšel, muselo to vypadat jako kdybychom ještě stále spali v tom pěkném penzionu. Ve čtyřhře jsme ale dokázali alespoň udržet krok, když Jelen s Renďou vydřeli výhru 3-2 nad Cinibulkem se Štroblem. My se Zdendou neměli proti Jiráskovi s Ročkem vůbec šanci a prohráli jsme 3-0.

V prvním kole se již nám tolik nedařilo, protože Zdenda prohrál 3-1 s Jiráskem, já nedostal šanci od Štrobla (3-0) a Renďa prohrál v pátém setu s Ročkem. Jediný Jelen v této čtyřce vydřel výhru, když porazil 3-2 Cinibulka. Stav 4-2 pro Jičín.

Ve druhé čtyřce jsme se trochu zlepšili, ale i tak to nebylo nic moc. Zdenda nejprve prostřílel Cinibulka 3-1, Jelen ale prohrál v koncovce pátého setu se Štroblem. Podle stejné scénáře probíhaly i další 2 zápasy: já porazil 3-1 Ročka a Renďa nenašel recept na Jiráska (3-1). Průběžný stav 6-2 pro domácí.

Když pak v dalším zápase Zdenda prohrál 3-1 se Štroblem, tak to s námi nevypadalo vůbec dobře. Vypadalo to celkem i na debakl, protože náš výraz stále nebyl dobrý.
K obratu ale zavelel Jelen, když se mu povedl pátý set s Ročkem. Následovala moje výhra 3-1 nad Jiráskem, Renďova vyhraná veliká bitva s Cinibulkem (3-2) a Zdendův také vítězný pětiseťák s Ročkem. Stav ráze 8-7 pro nás.

Zápas jsme již dotáhli do konce, když v dalších 2 pětisetových zápasech se prvně radoval Jelen proti Jiráskovi (už prohrával 2-0) a já proti Cinibulkovi. Výsledek 7-10 pro Holice po velkém boji!!!

Body domácí:
Štrobl R. 3/4,5; Jirásek M. 2,5/4,5; Roček M. 1,5/4,5; Cinibulk M. 0/4,5.

Body hosté:
Jelen 3,5/4,5; Zajda 3/4,5; Zdenda 2/4,5; Renďa 1,5/3,5.

Tímto zápasem jsme Jičín odsunuli na 5. pozici, protože Hradec vyhrál oba své zápasy.
Zajímavostí je, že Jelen odehrál všechny své zápasy na 5 setů(včetně čtyřhry) a prohrál jen jeden – asi dělají ty zkušenosti:). Renďa si zas skvěle poradil s Cinibulkem, i když si na něj moc nevěřil.

V závěru bych vás všechny chtěl pozvat za 14 dní do naší herny, protože v sobotu přijede Kolín a v neděli jediný tým, který nás v první půlce dokázal porazit – budeme proto potřebovat pořádnou podporu. V sobotu je začátek od 15:00 a v neděli od 10:00.
Budeme se na vás těšit, Holice Válec!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top