skip to Main Content

Body domácích: Cinibulk M. 3,5/4; Jirásek M. 2,5/4; Rejha J. 2,5/4; Štrobl R. 0,5/4
Body hostů: Jelínek M. 4/4; Koubek R. 2/4; Souček M. 2/4; Zajíček M. 1/4

Zápas jako prase!
Kdo neviděl tuto bitvu, přišel o hodně. Obávaný zápas se změnil málem v pěkný nášup pro Holice. Právě tady se ukázala velká morální odolnost a chuť se bít do posledního míčku.
Čtyřhra katastrofa!!!!!Vyhořeli jsme jako papír, ani jsme nestačili roztáhnout křídla. Stav 2:0

Potom šel hrát Martin s Rejhou, prohrál všechno v koncovce o dva balónky. Míra šel na Cinibulka. Tento hráč hostí se nedá ani popisovat. Jeho hra je založena na materiálním zdeptání soupeře. Stav 4:0,sady 0:12!!! Michal porazil Jiráska, Renda zase Štrobla. Stav 4:2.

Důležitý zlom v celém utkaní. Kdyby nám odskočili,těžko by jsme to ustáli. Martin šel na Cinibulka a nebylo to tak nejhorší. Přesto prohrál. Míra si na Jiráska ani neuprdnul. Michal sestřelil Štrobla, Renda vybojoval zápas s Rejhou. Stav 6:4.

Další čtyřka byla pro Holice příznivější. Martin,konečně taky Míra, Michal vyhráli svoje zápasy 3:1, Rendu vykostil úplně lehce Cinibulk. Stav 7:7.

Martin se Štroblem měl hodně práce. Jedna výměna stíhala druhou. Rozhodla větší zkušenost, nebo to štěstíčko bylo přikloněno k nám. Míra hrál s Rejhou. První set vyhrál, ale ten zbytek zápasu byla bída. Stav 8:8. Závěr nevypadal zrovna růžově. Michal šel hrát s Cinibulkem, který doposavad nenechal nikoho ani nadechnout. Michal svoji zodpovědnou hrou korunoval výhru nad tímto nepříjemným hráčem. Renda poslední zápas toho moc neukázal, zřejmě dva body bylo jeho maximum. Stav 9:9.

Co vlastně rozhodlo, že máme remízu:

  • Michal zlepšil morálku a ukázal jasně najevo kdo vládnul tomuto utkání.
  • podpora v hledišti, přijelo auto našich věrný fandů počtem čtyři.

Závěrem děkuji Michalovi-super, Martin bojoval a uhrál si také své, Míra asi špatně nalepil a jeho výkon tentokrát žádná sláva, Renda se zatím drží.Kluci důchodci paráda, potřebujem Vás i nadále.

Díkas.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top