skip to Main Content

Body domácích: Cinibulk M. 3,5/3,5; Štrobl R. 3,5/3,5; Jirásek M. 2/3,5; Rejha J. 1/3,5

Body hostů: Jelínek M. 2,5/3,5; Mádlo Z. 1/3,5; Koubek R. 0,5/3,5; Socha Z. 0/3,5

Výsledek zápasu plně odpovídá výsledku.Na domácích stolech mužstva Jičína se těžko hledá či bude hledat soupeř!Hráli dobře,výhra je zasloužená.U hostů byla vidět nejistota v úderech,koordinace pohybu,aproto takové hladké vítězství.

Po čtyřhrách byl stav 1:1,kde dvojka Jelínek,Koubek vcelku hladce přehráli Jiráska s Rejhou.To také bylo první a zároveň poslední „hladké vítězství Holic.Mádlo se Sochou bojovali,ale to nestačilo.

Ještě po prvních dvouhrách to vypadalo docela dobře,kde Michal porazil v pětisetovce Jiráska a Zdenda M. nedal šanci Rejhovi.Stav 1:3.

Pak nastal kolaps v hostujícím mužstvu a výsledek je takový docela jednoznačný.Přísnější měřítko  snesl Michal J.,který bojovně držel prapor holického mužstva.Když jsem ho viděl v tréninkovém procesu,tak jsem měl trochu obavy o jeho výkonost.Opět potvrdil,že zápasy odehraje jinak než při tréninku.Zdenda M. měl také krásné zápasy plný výměn,ale někdy mu scházelo troch šťestíčka.Někdy u zápasu moc mluví,kecá a to mu moc nedá.Určitě nezklamal,nic neodházel,snažil se.Zdeněk S. bojoval,lítal tam jako blázen,ale na kvalitu soupeře toho bylo málo.Renda K. to je kapitola sama pro sebe.Nejhorší zápas za posledních pět let.Chodil,ploužil se,bojovnosti pramálo,nedá se to ani hodnotit!!!!

Pro zachování soutěže i na příští rok jsme toho předvedli málo,musíme přidat.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top