skip to Main Content

Body domácích: Novotný P. 3,5/4; Pischel J. 3/4; Foff M. 2/4; Hrycík R. 0,5/4
Body hostů:Zajíček M. 3,5/4; Jelínek M. 2/4; Koubek R. 2/4; Souček M. 1,5/4

Další zápas, který se nedá nazvat jako normální. Splnil úplně všechno, co 3.liga může nabídnout. Bojovnost, stres, nervozita, hádání, vztekání, prudění, fandění.

Čtyřhra splnila očekávání tak napůl. Michal s Rendou hraje špatně. Pozveme asi Honzíka Švece, ten je specialista na čtyřhru. Míra s Martinem se chytli stébla a nepříznivý stav s Foff, Pischel z 0:2 otočili na 3:2.Stav 1:1.

Míra nedal nadechnout Foffa a Michala porazil nestárnoucí Pischel. Pořád ten „dědek“ to má v ruce. Martin přehrál vcelku hladce Hrycíka. Bohužel pro Martina to byl poslední bod v tomto utkání. Vyhořel jak svíčka na hřbitově. Nejlepší hráč domácích Novotný přejel Rendu jak parní válec. Stav 3:3.

Další čtyřka byla pro Holice úspěšná. Míra si pohrál s Pischelem, byla to hra kočka s myší. Michal odzbrojil Hrycíka. Martin s Novotným hrál vyrovnaný zápas, ale neměl svůj den. Renda poprvé vyhrál nad Foffem, určitě velké překvápko. Stav 4:6.

Míra nenechal nadechnout Hrycíka, Michal v krásném zápase plné výměn přehrál Novotného. Stav 4:8. Pak nastala černá hodinka našeho týmu. Kdo nevěří asi těžko pochopí. Rozehrál se nám Foff, který nedal Martinovi šanci. Renda bojoval s Pischelem o každý balónek, bohužel to nestačilo. Stav 6:8.

Poslední čtyřka začala prohrou nejlepšího hráče Míry s Novotným. Foff svým výkonem si řekl o další bod pro domácí. Tyto dva zápasy bylo ozdobou celého klání v Jaroměři. Martin se nedokázal vypořádat s obranářem. Stav 9:8. Pěkná šnůra, co říkáte? Já starej blbec nakonec mám zachraňovat alespoň remízku s Hrycíkem. Nepříznivý vývoj tohoto utkání z 0:2 Renda otočil na 3:2. Hrycík zkoušel vše možné i nemožné. V pátém setu za stavu 7:3 si Hrycík vzal time out. Odešel z kurtu a vyměnil si pálku. Oheň byl na střeše. Zkušenost vzala za své. Stav 9:9.

Naši fandové si o tomto víkendu opět užily.Děkujem jim za to, bez nich by tento výsledek určitě nebyl.

Díkas.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top