skip to Main Content

Body domácích: Merta J. 1/3,5; Merta M. 0/2,5; Pánek L. 1/2,5; Novotný L. 0/3,5

Body hostů: Jelínek M. 3,5/3,5; Koubek R. 3,5/3,5; Mádlo Zd. 2,5/2,5; Košťál J. 0,5/2,5

První zápas sezóny a zrovna na půdě ambiciózní Tesly.V jejich řadách půsóbí 3 hráči,které mají zkušenosti z vyšších tříd.Domácí nastoupili v plné polní,hosté z Holic přijeli bez M.Součka (hledá formu),M.Zajíčka (hlídání dětí) a proto sáhli do svých rezerv.

Postavení hráčů Tesly bylo dle předpokladů,proto jsme mohli improvizovat.

Nastaly čtyřhry,kde dvojka Jelínek,Koubek nedala šanci klukům Mertovým (3-0).Mádlo,   Košťál bojovali až do konce pátého setu,který skončil vítězně.Stav 0:2.

V první čtyřce nastoupil M.Jelínek proti starému známému L.Pánkovi,kterému nedal šanci (3-0).R.Koubek si vybral obranáře M.Mertu,kterého dobře zná a své zkušenosti plně využil (3-0).Zd.Mádlo proti Novotnému hrál hodně volně,někdy až moc,ale nakonec vyhrál vcelku příznivě (3-1).Posila z našeho céčka J.Košťál hrál proti J.Mertovi hodně nervózně,mohl ho potrápit více (0-3).Stav 1:5.

M.Jelínek se s M.Mertou trápil v každém setu,ale stejně to Matoušovi nepomhlo (3-0), R.Koubek nedal šanci Novotnému (3-0), Zd.Mádlo se probudil a začal také trochu hrát,ve výměnách přehrál J.Mertu (3-1) a začalo být o výsledku rozhodnuto.J.Košťál se oklepal a druhý zápas s L.Pánkem byl o něčem jiným.Měl i mečbol,ale zkušenosti Libora rozhodli (2-3).Stav 2:8.

Poslední dva zápasy,kde M.Jelínek si udělal z Novotného běžící terč (3-0) a R.Koubek docela překvapil,když přetlačil Jakuba ve výměnách,servisu,prasátkách …(3-1).

Konečný stav 2:10.

Docela jednoznačný zápas,Michal bude jen těžko hledat soupeře,Zdenda musí hlavně dodržet životosprávu a bude to ok,Renda ok,Jirka určitě nezklamal.

4.10.2008 hrajeme Český pohár v Ústí n/O., 11.10. přivítáme na domácích stolech Skuteč,Hlinsko.Přijďte nás povzbudit.

HOLICE  VÁLEC !!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top