skip to Main Content

Tak tedy, po několika nezdarech, kdy se komentář tajuplně neuložil a neznámo kam zmizel, poslední pokus o zhodnocení utkání dvou předních týmů tabulky.

Naše „Béčko“ jelo na stoly velice silného soupeře, který mu na domácích stolech v naší herně hned na počátku sezony sebral bod za remízu 9:9. Na závěr první poloviny ještě navíc opět v Holicích porazil i naše „Céčko“ a potvrdil tak svou sílu. V sobotu ráno jsme se proto připravili na delší „tahanici“ o každý bod. Po seznámení se sestavou a rozpisem jednotlivých zápasů jen Zdenek pronesl: „Postavili to přesně tak, jak nám to bude nejméně vyhovovat. Silnější čtyřhru, která vyhrála v Holicích, nasadili na Švece s Theodorem, dva „potahoví“ hráči pak byli nasazeni na Sochu s Vraštilem. Ve dvouhrách nastoupil Švec na trávaře (nebo co to bylo) Kolíska, asi aby se nemohl moc rozehrát, Socha na tesláckou jedničku Beránka, Miřejovský šel na Vraštila (v Holicích s ním vyhrál) a Himmel byl nasazen a Theodora, kterého také v Holicích porazil. Opět to vypadalo na těžký zápas. Možná proto, že jsme s tím již počítali a na jednotlivá utkání jsme se více koncentrovali, bylo vše trochu jinak. Socha s Vraštilem sice prohráli až příliš hladce 0:3  (-3,-5,-3), Švec s Theodorem však zdolali 3:0 (9,5,6) Beránka s Himmelem. Švec pak soustředěně přehrál Kolíska 3:0, Zdenek porazil Beránka o 2 míče v 5. setu a tím celkově 3:2, Lukáš podlehl opět Miřejovskému 1:3, ale Jirka Theoder vrátil Himmelovi porážku výhrou 3:1. Po 6. utkání byl tedy stav 4-2 pro naše hráče.

Další sérii zahájil Honza výhrou 3:1 nad Beránkem, se kterým v Holicích utrpěl dosud jedinou prohru v soutěži, Zdenek přehrál Miřejovského 3:0, Lukáš po boji zvítězil nad Himmelem 3:2 a Kolísek podlehl Theodorovi 0:3 (sety -9,-9,-9 !).  Celkem nečekaně úspěšná série a Holice vedou již 8-2!

Třetí čtvrtinu zápasů zahájil Švec s Miřejovským a zřejmě si již na „potahové“ hráč zvyká a vyhrál 3:0, Zdenek stejným poměrem porazil Himmela a nebylo co řešit. Po hodině a půl a nečekaně rychlém průběhu tak naši nechali zapomenout na ztrátu bodu z domácích stolů a vysokým rozdílem porazili „Céčko“ Tesly.

Jak bodovali:  Švec 3,5 ze 3,5 bodů možných, Socha 3/3,5, Theodor 2,5/2,5 a Vraštil 1/2,5.

Zhodnocení zápasu: tandem Švec, Socha udržuje vysoko postavenou laťku a oba vyhráli nad hráčem z první pětky nejúspěšnějších hráčů soutěže – Beránkem, který v Holicích oba naše hráče zaskočil a vyhrál. Na Tesle se podařila dokonalá odveta. Bez ztráty bodu odjížděl tentokrát i Jirka Theodor a výrazně přispěl k vysoké výhře. Lukáš Vraštil prohrál s nepříjemným soupeřem ve čtyřhře i dvouhře, ve druhém zápasu vybojoval bod a k dalšímu se už nedostal. Má tedy určitou rezervu do příštího utkání, které bude v Holicích v sobotu 27.1.2007 v 9,oo s dalším celkem z popředí tabulky – Heřmanovým Městcem. Tak uvidíme, jak bude druhá část soutěže pokračovat. Přijďte se také podívat!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top