skip to Main Content

Předehrou tohoto utkání bylo dohadování o termínu sehrání. Na Teslu byl totiž dodatečně po rozlosování soutěže přidán ještě nějaký bodovák mládeže. Snaha Šimonka o přesun našeho utkání byla domácími zcela bojkotována, zatímco my jsme odmítli pouze jeden jediný navrhnutý termín – sobotu 22.10.2005 (to hrálo naše „B“-mužstvo). Přesto v den utkání byl Šimonek naštvaný na nás – jakoby sám nejlépe nevěděl, jak to bylo!!!

Odjeli jsme na utkání v plné síle, která však tentokrát na soupeře stejně nestačila. Málokdo očekával od nás výhru, která však při vývoji utkání nemusela být jen z říše snů. Vždyť dvojici jasných lídrů domácích Beránek+Kratochvíl jsme odebrali 3 body ze 7 možných!!! Proč to tedy přesto nevyšlo? Všechny nás zaskočil Miřejovským svými 4body!

Po čtyřhrách 1:1
V první serii vyhrál pouze Hladík nad Kratochvílem – 4:2 pro domácí
Pak si domácí v podstatě jen udržovali tento náskok až do stavu 8:6, kdy jsme opět prohráli obě úvodní dvouhry poslední serie – 10:6.

Z toho za zmínku stojí :
* Theodor prasátky pokořil Beránka
* Vraštil v pohodě zašlapal do země Kratochvíla 3:1
* Valenta R. – nulový bodový zisk přesto, že všechna 3 utkání prohrál 2:3!!!
* Hladík – porazil jen domácí jedničku
* Andrlík – ve svém pouze deblovém vystoupení s Theodorem nezklamali, ale na bodový zisk proti Kratochvíl-Beránek to nestačilo.

Závěr: štěstíčko se k nám obrátilo zády a prohráli jsme, ale co je to proti : Slavia – Sparta 4 : 1!!! hehehe

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top