skip to Main Content

Těžko před utkáním hledat favorita, přesto výsledek je „debakloidní“ :-) Jak se to mohlo stát?

Domácí nasadili osvědčené deblové dvojice. Miřejovský-Himmel nevyužitím několika setbolů darovali 0:3 nově vytvořené dvojici Košťál-Hladík. Debl Beránek-Kratochvíl nevyužil vedení 5:3 v 5.setu. Po otáčce se Švec se Sedlákem zlepšili, aby nakonec Sedlák nejhezčím bodem celého dne proměnil mečbol. To domácí hráči při posledním míčku zatlačili holické do takové defenzívy, že se již čekal jejich bod. V ten moment však Profesor (Sedlák) přeběhl  (aaaano, čtete dobře – PŘEBĚHL) celé hřiště a v předklonu, v gymnastické pozici „holubička na kladině“ odvrátil bod domácích nechytatelným lajnovým drajvem a utkání slavně ukončil ! :-)  Pouze zlí jazykové tvrdí, že Profesorova rychlost byla jen důsledkem pádu po brknutí ….

Stav 0:2 byl zlomovým okamžikem celého klání. Poté Švec očekávaně na 0:3, Košťál bez problémů na 0:4, Herudek nerad zahajoval s Hladíkem – 0:4. Beránek sice hladce přejel Sedláka (na 1:4), ale protože v následném souboji s Hladíkem tentokrát tahal za kratší konec, byl to jediný bod domácích.

Hodnocení hráčů:

Švec 3,5/3,5 … v deblech nemusel ani zapnout na 100% ….. však ani nemohl, vždyť nastupoval zraněn hned na několika místech … :-)

Košťál 2,5/2,5 … bojoval a bodoval oprávněně

Hladík 2,5/2,5 … i trocha štěstí v obou utkáních pomohla k nadočekávánému zisku

Sedlák 1,5/2,5 … „smetanu slízl“ v deblu ! :-)

Beránek 1,0/2,5  Himmel 0,0/0,5  Kratochvíl 0,0/2,5  Miřejovský 0,0/2,5  Herudek 0,0/3,0

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top