skip to Main Content

Již v tuto sobotu od 16:00 se naše Áčko představí k dalšímu utkání 2. ligy na stolech Sokola Hradce Králové.  Ačkoliv se jedná o nováčka soutěže, můžeme ho zařadit mezi favority letošního ročníku. Pokud domácí nastoupí v plné sestavě, tak se můžeme těšit na 2 hráče, kteří figurují v první stovce českého žebříčku – Miloš Šlapák (73.) a Petr Novotný (98.). Doplňuje je syn trenéra hradeckého extraligového týmu Michal Lebeda a Martin Koblížek, který je momentálně se 73% sedmým hráčem soutěže. V záloze ještě číhá David Pozník, který již mnohokrát dokázal, že proti Holicím dokáže podat neuvěřitelné výkony.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo před 2 lety, kdy jsme se s Hradcem střetli v semifinále 3. ligy. Po urputném boji, který rozhodnul až 3. zápas v naší domácí hale, jsme dokázali našeho sobotního soupeře porazit a následně i postoupit do 2. ligy. Nutno ale podotknout, že v sestavě Sokola byl z nynější sestavy pouze Petr Novotný a David Pozník.

Při pohledu na aktuální tabulku se s Hradcem dělíme o 4. místo, když jsme oba dokázali 3 krát vyhrát.

Každý náš vzájemný zápas provázela výborná atmosféra, o kterou se velkou měrou zasloužili především naši fanoušci. Doufám, že i nyní nás do Hradce přijedete podpořit. Těšíme se na vás! Bude to boj.

Přesná adresa:

Chelčického 201
Hradec Králové 2
500 02

Mapa

Holice Válec!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top