skip to Main Content

Body domácích: Steklý 2/3; Stehlík 2/4; Sourada 1,5/4; Stryka 1,5/4
Body hostů: Sedlák 4/4; Košťál 3,5/4; Andrlík 1,5/3; Hladík 1/4

Lídr tabulky 2MA jel znovu na stoly soupeřů, tentokráte poznat krásy města Chrudim.
Vyrazili jsme z Holic dokonce pět minut před plánovaným odjezdem,osobní řidič céčka si přivstal.

Půlhodinový trénink před zápasem je čím dál důležitější. Už čtyřhry to potvrdily, jediným komu to šlo byl Tomáš Andrlík, který měl ještě v ruce páteční trénink v podobě zápasu s déčkem. Dobře naladěn, od 1.10. ještě neprohráli. Doslova rozhodl čtyřhru, Jirka jen držel hru, výhra 3:1.
Vedle se trápili Víťa s Mirkem a prohráli těsně 3-2, tuto sezónu už potřetí. První dvouhry vyhrál Víťa a Mirek s přehledem, soupeř ale vyrovnal na 3-3, když Jirka prohrál své úvodní a jediné utkání dopoledne se Steklým (21-19 v závěrečném setu) a Tomáš se Stehlíkem oba 3-1.
Střední část utkání rozhodla, nejprve Víťa otočil zápas se Souradou za stavu 2-2 a 6-2. Mirek potom sice prohrál se Steklým, stav 4-4, ale soupeři jsme odskočili na 4-7. Jirka si nejprve povodil Stehlíka 3-0, Tomáš sice nevyužil čtyři mečboly,ale vyhrál 3-2 nad Strykou a Víťa si poradil s dosud neporaženým Steklým 3-1. V závěru utkání přišla zvláštní kombinace domácích, kdy stál Steklý a ostatní „S“ bodovali jen jednou. Naopak za hosty 2x vyhrál 3-1 Jirka a 1x Víťa. Ten jako jediné „S“ v holickém družstvu zdolal všechny čtyři „S“ v družstvu Sokolíků. Bylo dobojováno.

Žlutí andělé opět vyhráli na stolech soupeřů a již se těšili do nedaleké hospůdky načerpat energii na odpolední utkání s Lineou.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top