skip to Main Content

Tento zápas považovali někteří hráči „Béčka“ za jeden z nejtěžších, které v první polovině sezony sehrají. Po příjezdu do herny Slovanu tomu nasvědčovalo i nahlédnutí do výsledku dopoledního utkání s Teslou Pardubice, které (přes vedení domácích již 9:7) skončilo smírně 9:9.

Velký podíl na celkovém úspěchu měly opět obě čtyřhry, ve kterých Švec s Theodorem přehráli výbornými koncovkami Chvojku s Karabcem 3:0 a Socha s Vraštilem výsledkem 3:1 Bajera s Krejčím. Vedli jsme  tedy 2:0.

Dále jen stručně, jak šly výsledky rychle za sebou: domácí Krejčí prohrál 0:3 se Švecem, Chvojka nenašel hru na Sochu – 0:3, s Karabcem prohrál Lukáš Vraštil o dva míče v pátém setu – 3:2, Bajer prohrál s výborně hrajícím Jirkou  Theodorem 1:3 a naši vedli celkově již 5:1.

V druhé sérii dvouher prohráli za domácí Chvojka se Švecem 0:3, stejně tak prohrál Karabec se Sochou (0:3) a Bajera přehrál Lukáš Vraštil 3:1 (důležitý bod). Krejčí sice přehrál Jirku Theodora překvapivě snadno 3:0, ale pak již vítězili pouze naši – Karabec – Švec 0:3 a Bajer – Socha 0:3.

Body: Socha i Švec 3,5 bodů ze 3,5 možných, stejně tak i Theodor a Vraštil shodně 1,5 bodů ze 2,5 možných. Výborný dnešní výkon minimálně udržel postavení v tabulce.

Komentář :  tentokrát velice krátký – výborný výkon našich a soustředěný nástup do zápasů viditelně překvapil soupeře a ten v mnoha případech v průběhu zápasů předem odsoudil soupeře k rezignaci. Hra našich hráčů domácí zřejmě zaskočila. Po 75 minutách (!!!) – tak dlouho trval celý zápas – se tak ještě stačili naši hráči vrátit (ještě po krátkém zdržení v Pardubicích) do holické herny povzbudit kolegy z „Céčka“ v utkání s Teslou „C“. O tom je ale již jiný zápis.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top