skip to Main Content

Vzájemná utkání s naším „béčkem“, kdy jsme v rámci oddílu dali příležitost všem hráčů základu i náhradníkům, nepočítám za směrodatná. Proto utkání ve Skutči bylo tím pravým zahájením sezóny a byl to „křest ohněm“ i přesto, že domácí nastoupili se 3 hráči. Jedná se o výkonnostně vyrovnané hráče, což také potvrdili :
Ceral porazil Košťála
Bezdíček udolal Sedláka
Střítezský si poradil s Hladíkem
Rozhodující pro vývoj zápasu bylo překvapivě jasné vítězství Andrlíka s Ceralem, kdy sice Tom první set prohrál v poměru 2:11, pak ale Ceralovi „zakoupil vstupenku-odsoudil jej do role diváka“ – a ten se nestačil divit ! :-)

Od toho okamžiku jsme již věřili ve vítězství „našich barev“ !!! Kdo zhlédne naši „Foto galerii“ na těchto stránkách, zjistí, že naší barvou byla ŽLUTÁ …. nová trika sponzorovaly společnosti :

 • Žlutí andělé s.r.o.
 • Žlutá zimnice a.s.
 • Žlutí ďáblové-holická stavební n.p.

  Až po utkání jsme zažili první zklamání toho dne-restauračka „U Jonáše“ byla v rekonstrukci. Také s touto situací jsme se hrdinně porvali a skončili v opačném rohu skutečského náměstí – „U soudu“. Jen jsme doufali, že to není„U posledního soudu“ … :-) A málem bylo – přecpali jsme se tak, jakoby ten den nás čekal již jen otoman !!! Místo toho nás však čekaly Markovice …

  This Post Has 0 Comments

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Back To Top