skip to Main Content

K letošnímu druhému utkání jsme zajížděli na stoly pro nás absolutně neznámého „béčka“ Uherského Ostrohu. Ovšem Uherský Ostroh jsme nenavštívili, své domácí zápasy hrají ve 26km vzdálené vesnici Nivnice. Vypadalo to, že jsme všichni v této herně byli poprvé v životě, proto ze začátku byl trochu zmatek. Sestava domácích: Mišinský, Červík, Bednář a Janča.

Nutno ještě podotknout, že jsme na tento náš moravský dvojzápas odjížděli bez Martina, který musel sloužit státu. Sestava tedy vypadala následovně: já, Jelen, Kuba a Zdenda. Velký problém pro nás nastal se složením dvojic pro čtyřhru. Proti Uherskému Ostrohu jsme zkusili Jelena se Zdendou a mě s Kubou. Naše první dvojice sice měla svoji čtyřhru skvěle rozehranou (vedli 2:0) a v koncovce 4. setu měli i matchball, nakonec ale odcházeli poraženi. Já s Kubou jsme prohráli 3:1, i když jsme cítili, že se soupeři rozhodně dalo hrát vyrovnaněji. Stav 2:0.

Jak smolně jsme začali v úvodní čtyřhře, tak jsme dále i pokračovali. Zdenda v prvním utkání prohrál s domácím Mišinským 3:1. Vedle mi Červík utekl z matchballu. Následovalo Jelenovo vedení 2:0 nad Bednářem a následná prohra. Vše se završilo, když Kuba vedl nad Jančou 2:1 a 8:1 a prohrál. Suma sumárum, místo toho, aby to bylo minimálně 3:3, skóre ukazovalo vedení domácích 6:0.

Druhá runda začala lehkou výhrou Červíka nad Zdendou. Já jsem následně přidal konečně náš první bod, když jsem porazil 3:0 Bednáře. Hned v následujícím utkání ještě s trochou štěstí Jelen porazil 3:2 Janču, ale to bylo z naší strany vše. Pak už jen Kuba prohrál 3:0 s Mišinským, stejně tak i Zdenda s Bednářem a já s Jančou. Konečný výsledek 10:2!

Body domácí:

Červík: 2,5/2,5; Mišinský 2,5/2,5; Janča 2,5/3,5; Bednář 2,5/3,5

Body hosté:

Zajíček: 1/3,5; Jelínek 1/2,5

Škoda toho začátku, mohli jsme rozhodně víc kousat. Takto to byl pro domácí celkem jednoduchý zápas, kde brali všechny body. Paní rozhodčí rozdala také 3 žluté karty – 2 domácím (Červík – neslušný výkřik a Janča – kopnutí do stolu) a 1 nám (Kuba – hození pálkou). Naše koncovky se tedy musejí zlepšit, abychom byli schopni někoho porazit!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top