skip to Main Content

V Přelouči jsme nehráli xx let a tak jsme se jeli podívat do tohoto městečka s cílem poznat,co se tu za ta léta změnilo a jak na tom je i tamní oddíl stolního tenisu. Podle toho,jaké byly loňského roku protesty ohledně hracích podmínek v suterénu staré Sokolovny, čekali jsme alespoň malou změnu k lepšímu.

Naše sestava se nezměnila a tak jsme do zápasu vlétli v plné síle. Ve čtyřhrách jsme ale nebyli tak silní,jak se předpokládalo. Zatím co na stole číslo jedna vedla dvojice Socha,Vraštil a vypadalo to na vítězství,na stole druhém se trápil Džůňo a první prohra nebyla daleko. Jenže míček je kulatý, kluci,hrající proti domácím Kepl – Brunclík, nezvládli koncovky čtvrtého a pátého setu (9,15) a připsali si na svůj účet druhou prohru. Naše čtyřhra měla podobný průběh, ale odvrátila stav 10-6 v pátém setu a vyhrála se štístkem 2-3.

Dvouhry už byly o něčem jiném. Každý hráč se s podlahou,osvětlením,starým lesklým stolem,nízkým stropem a domácím hráčem popral po svém. Nejvíce se dařilo Vlkovi,který prohrál jediný set ve dvouhrách, Zdeněk a Luke po dvou. Džůňo neměl svůj den a dlouho se hledal. Zabořený do parket se nemohl do ničeho trefit a chytil se až s Kasalem,nakonec si poradil i s Brunclíkem.

Cestou zpátky jsme se opět nasmáli. Vítězství a čtyři body chtěl Luke oslavit nákupem lahváčů 10° /12° na místní benzínce. Až v autě pak zjistil,že si omylem koupil Pito a ikdyž bylo chlazené,sotva ho dopil.Tak snad mu to vyjde příště.

Po třech zápasech vedeme tabulku se skóre 3-0-0 44-10  9.bodů.

Příští zápas přivítáme v modré aréně Spartak Sezemice  (pravděpodobně ve středu 22.10.2008).

Body domácí:  Kepl  1,5/4,5; Dlask 1/ 4,5; Brunclík 0,5/4,5; Kasal 0/4,5

Body hosté:    Košťál 4,5/4,5; Socha a Vraštil 4/4,5; Pečinka L. 2,5/4,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top