skip to Main Content

V sobotu 19.3.2011 se uskutečnil mezinárodní turnaj mladšího a nejmladšího žactva, který se konal u sousedů na Slovensku, konkrétněji ve městě Malacky. Zůčastnil se ho Vojta Koubek, jediný cíl tohoto turnaje bylo vyzkoušet kvalitu soupeře z jiných zemí a posbírat další zkušenosti. V kategorii nejml.žactva se zůčastnili borci ze sedmi zemí, převažovali překvapivě kluci z Rumunska.

Vojta měl ve skupině Čecha, Rumuna, Slováka. Moc se nám nedařilo, možná jsme byli trochu překvapeni atmosférou a přeci jenom to byl pro Vojtu první velký turnaj. První zápas hrál s F.Hromkem a prohrál překvapivě lehce 3:0. Soupeř nemusel ani pořádně hrát, Vojta se vyházel sám. Další dva zápasy prohráváme shodně 3:1, ikdyž klidně zápasy mohly dopadnout jinak. Hlavně nám neběhaly nožičky a tím pádem to pálka sama neodehraje. Takže jsme nepostoupili a čekali na čtyřhru.

Čtyřhru jsme odehráli s kamarádem z Orlové Lukášem Frejvoltem. Na úvod  jsme vyfasovali  Slováky z Košic, krásná čtyřhra, plná výměn, pět setů, ale hlavně čtyřhra vítězná. Následně jsme nastoupili proti klukům z Rumunska, první dva sety jsme dostali na budku, potom jsme hru vyrovnali, ale na vítězství to nestačilo. Prohráváme 3:1, ale po boji.

Co nám přinesl tento turnaj? Hodně !!! Překvapivě jsem zjistil, kde nás tlačí bota a já zrovna myslel, že boty máme o dvě čísla větší.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top