skip to Main Content

Po sobotní výhře jsme museli v neděli ráno, jet do Nové Vsi kousek od Lomnice. Nikdo nevěděl co nás čeká. Hrát proti tak silnému soupeři někde v „kůlně“, by asi nebylo moc příjemné. Ale byli jsme mile překvapeni příjemným prostředím a hlavně teplíčkem… Jen diváci tu nebyly moc příjemní.

Po čtyřhrách byl stav stejný jako v sobotu 1:1. Souček s Mádlem lehce přehráli dvojci Kuba,Hlubeček 3:0 a Koubek s Jelínkem prohráli 1:3 s Kalenským a Zajíčkem.

V první dvojce nestačil Jelínek na Kalenského a prohrál 1:3. Vedle hrající Souček, přehrál nejslabšího hráče hostí Hlubečka 3:0 a ještě mu v druhém setu uštědřil „opeřence“… Mádlo v pětiseťáku porazil Kubu a Renďa nenašel recept na skvěle hrajícího Pavla Zajíčka a prohrál 0:3. STAV ZÁPASU 3:3!
Ve druhém kole dvouher lehce vyprovodil Jelínek Hlubečka 3:0 a Souček Kubu 3:1. Mádlo začal proti Zajíčkovi skvěle a vedl v prvním setu už 9:4, ale ani to nestačilo a set prohrál 12:10. Poté už nenašel recept a prohrál 3:0. Koubek s Kalenským nezačal špatně ale bohužel online slots mu nepřálo štestí. Za stavu 0:2 na sety už to vypadalo, že Renďa odejde poražen. Jenže Renďa jako správný kapitán nevypouští žádný míček. Začal hrát svou pohodovou trošku vyšší hru vysoké úrovně a poměrně lehce otočil na 3:2 ve svůj prospěch!  STAV ZÁPASU 4:6!
Třetí kolo začal Jelínek vítezstvím nad Kubou 3:0. Souček vedle vyhrál první dva sety nad Pavlem Zajíčkem ale pak přišlo pár prasátek a nejhezčí utkání dnešního dne se začalo obracet! Souček nekonec nedotáhl svůj zápas do konce a prohrál 2:3. Mádlo stejně jako doma nenašel recept na Kalenské a prohrál 1:3. Naštěstí pak došlo na utkání Míra Zajíček proti Hlubečkovi, která skončilo 3:0 pro Míru, který střídal našeho kapitána Renďu… STAV ZÁPASU 6:8!
V posledním kole dvouher Jelínek nezastavil nejlepšího hráče utkání Pavla Zajíčka a nechal ho udělat 4 bodík prohrou 1:3. Na 8:8 vyrovnal Kalenský, když Souček zase vedl 2:0 ale ve špatném psychickém rozpoležení podlehl nakonec 2:3. Povinný devátý bodík zařídil Mádlo proti Hlubečkovi vítězstvím 3:0. K rozhodujícímu utkání nastoupil Míra Zajíček proti Kubovi. Míra první set prohrál ale pak otčil na 2:1 ve svůj prospěch! Jenže pak nám ukázal, že rozhodující zápasy nejsou nic pro něj. Začal kazit lehké míčky, které běžně dává a zařídil tak konečný stav zápasu pro soupeře 9:9…

BODY DOMÁCÍ: Souček 2,5/4,5…Zajíček 1/2…Jelínek 2,/4,5…Koubek 1/2,5…Mádlo 2,5/4,5

BODY HOSTÉ: Zajíček 4,5/4,5…Kalenský 3,5/4,5…Kuba 1/4,5…Hlubeček 0/4,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top