skip to Main Content

A je to tady. Dobojováno,sečteno,podtrženo. Všechny holické týmy A,B,C,D postoupily.

Od divize až po RP.2.třídu. To,co jsme si dali před sezónou za cíl,se stalo skutečností. Možná se nám někdo smál,ale my to dokázali.O tomto víkendu jsme se vydali k odvetám do Chrudimě.

Počasí spíše na zahrádku nebo na výlet,než do vyhřáté herny stolního tenisu. Přesto výprava Holic překonala všechny rekordy a zaskočila domácí borce hned na úvod zápasu.

Poměr hlediště bylo 13:5 pro váálec + 4 hráči = 17 holičáků.

V úvodní čtyřhře hned od prvního setu (1-11) ukázali Michal s Martinem,že holický váálec přijel rozhodnout play-off již v první odvetě a přejel Steinera s Řezníčkem 1-3. Vrátil jim tak porážku z Modré arény a zároveň odstartovali šňůru vítězství.Naši fanoušci hnali své hráče k bojovnosti a ti vstoupili do dvouher famózně.

Nejlepší hráč finále play-off Zdeněk Mádlo nedal šanci Budínskému,který zřejmě na oba zápasy finále nebyl ve své kůži.0-2

Martin Souček nezaváhal s Flídrem,ten dnes neuhrál ani bod a povolil mu pouhý setík,přidal tak veledůležitý třetí bod.0-3

Stejným poměrem vyhrál dnes ve skvělé formě hrající Michal Jelínek nad Steinerem i přesto,že domácí hráč hrál vynikající pinec.Michal ho prostě v dlouhých a krásných výměnách přehrával.0-4

Pátý hráč hostí  – diváci, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru v chrudimské herně, viděli pak sérii osmi zápasů,kde se pravidelně střídaly výhry domácích a hostů. V této chvíli si skvěle vedli Zdenda s Michalem  a oba přidali po dvou bodech.V nádherných zápasech Tomáše Řezníčka a Michala Jelínka 1-3 i v zápase Steiner – Mádlo 2-3 se rozhodlo definitivně o osudu zápasu. Martin a Renďa bojovali,podporováni holickým kotlem,ale soupeř byl v domácím prostředí o něco lepší. Zejména Martinovi se v Chrudimské herně tolik nedaří, ale v zápase se Řezníčkem to bylo spíše o koncovkách.Renďa začal skvěle s Budínským,vedl 1-0 a 8-6,ale zápas nedotáhl k vedení 2-0 a prohrál 3-1. Zřejmě se šetřil na další pětisetový zápas s Flídrem a jako správný kapitán dovršil vítězný devátý postupový bod.

Hala explodovala oslavným potleskem a skandováním Holice vááááááleeeeec 3.ligááááá !!!

Hráči samozřejmě poděkovali celému holickému kotli a ti jim,za postup,za skvělý stolní tenis, pár fotek na závěr a hurá na společný oběd. Do odpoledního duelu mnoho času nezbývá.

Áčko je po obrovském úspěchu v Českém poháru,kdy postoupilo mezi osm týmů ČR, po roce opět ve 3.lize.

Body domácích: Řezníček 2, Steiner a Budínský 1

Body hostů: Jelínek 3,5;Mádlo 3;Souček 1,5;Koubek 1

Odpoledne to vypadalo,že Chrudim pingpongem nežije a tak, jak za stoly,tak i v hledišti to byla jízda pouze holických příznivců malého míčku. Za hosty sice nastoupil Buchal s Foltýnem (i se zraněním),doplněn Polachem a Tichým,hosté však nepřipustili žádné drama. Jestliže jsme doma vyhráli 9-0 za rekordních 50 minut,tak na stolech chrudimských jsme smetli jejich céčko 1-9 za 58 minut. A jaký byl další rozdíl mezi Lineou a Jiskrou. Za hosty nastoupili stejní hráči jako v prvním finále,lavička náhradníků byla posílena o Mirka Hladíka a Jirku Košťála. Domácí měli problémy s hráči už v prvním utkání, ve druhém neměli náhradníka žádného. Diváci – jednoznačně vyhráli holičtí i v odpoledním utkání.

Béčko tak postoupilo poprvé v historii oddílu do divize.

Body domácích: Foltýn 1

Body hostů: Socha 3,5; Koubek 2,5; Valenta 2; Švec 1

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top