skip to Main Content

Body domácích: Dospíšil J. 2,5/3; Veselý L. 1,5/4; Smejkal M. 1/3; Přikryl A.0/3
Body hostů: Jelínek M. 3,5/3; Souček M. 3/3; Zajíček M. 2/4; Koubek R. 1,5/3

Těžko na cvičišti, lehce na bojišti.

Zápas pravdy, těžký soupeř, ale určitě překonatelný. To se nakonec potvrdilo. Výsledek soupeře ze soboty jsme věděli a to nás nabudilo na větší obrátky.

Nastaly čtyřhry, kde dvojice. Souček,Zajíček poměrně lehce dostali „nakládačku“.   Jelínek, Koubek vydřeli vítězství 3:2 (13-11). Byl stav 1:1. Nakonec se ukázalo, že tento bodík byl hóóódně důležitý.

První čtyřku začal Zajíček-Přikryl. Nastal uragán a Přikryl se nezmohl na odpověď. Souček šel hrát s nejlepším u domácích Dospíšilem. Bojoval jako lev v kleci, nakonec zdárně. Jelínek-Smejkal boj se vším všudy. Výměny, prasátka, hecování, nadávání. V pátem setu Jelínek prohrával 6-2, začal šotovat a soupeře vyvedl z míry. Nakonec 11-9 pro Jelínka. Koubek hrál s Veselým. S tímto klučinou se nedostal do hry a prohrál 3:2. Stav 2:4.

Druhou čtyřku nám začal Zajíček s Dospíšilem. Míra usnul na vavřínech a než roztáhl „krofky“ bylo to v neprospěch 0:3. Souček rozmetl Smejkala 3:0, Jelínek zase Veselého 3:1. Tyto dva zápasy byly hóóódně rychlé, soupeř jen zíral. Pak nastala bitva Koubek-Přikryl. Klasická pětisetovka o každý balónek. Nakonec úspěšná pro Holice. Stav 3:7.

Soupeřům jsme se pomalu vzdalovali. Zajíček se Smejkalem se ješte neprobudil z předchozího zápasu, pořád spal a spal. Odjel lehce 3:0. Souček-Veselý, Jelínek-Přikryl opět dva rychlé zápasy. Nevím, kde se to v nich vzalo, pohoda, klídek. Oba dva 3:0 pro Holice. Koubek-Dospíšil 1:3, tento souboj byl vcelku jednoznačný. Stav 5:9.

Spící muž dne se probral a vyprovodil Veselého 3:1.Stav 5:10.

Pochvala pro Martina Součka, který za víkend ztratil pouze dva sety (obdivuhodné), Michala Jelínka, který svoji útočnou hrou by dělal problémy i ve vyších soutěžích (byla forma). Míra Zajíček výborný hráč, ale pořád potřebuje přísun jídla. Měl toho málo a od toho se odvíjela jeho hra.( spokojenost). Renda Koubek jakožto čtvrtý hráč kočírující tuto smečku si odehrál tu svoji přehazovanou a nějaký ten bodík také přidal.

Přijeli se na nás podívat, zafandit naši kucííí  důchodci. V sobotu tak v nedělu přispěli k propagaci stol.tenisu v Holicích. Není zájem jenom od hráčů, ale také ostatní se přidali k těmto výsledkům.

Závěrem se chci zmínit jaký máme cíle. Je za námi polovina zápasů a před sezónou byl stanoven cíl klidný střed tabulky. Po shlednutí tabulky nyní, se cíl přehodnotil. PLAY  OFF.

Děkuji všem. Holice VÁLEC !!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top