skip to Main Content

Body domácích: Borůfka A. 4,5/4,5; Morávek Z. 2,5/3,5; Marek Jar. 2/3,5; Marek Jan 1/3,5

Body hostů: Koubek R. 2,5/3,5; Jelínek M. 1,5/4,5; Mádlo Z. 1/3; Socha Z. 0/3

Cíl byl jasný,realita bohužel dopadla hodně špatně!!!Domácí se do nás pustili jako blázni a podle toho to také dopadlo.Vláda jednoho muže se trochu změnila.Jeho družina ho podpořila daleko více než se předpokládalo.Hráči typu Jelínka či Mádla nemůžou (neměli by) prohrát tolik,co prohráli ve Strážnici.

Vedli jsme 3:1 a vypadalo to nedějně.Jenže nastal obrat a začalo nám hořet koudel u zadku.

Jelínek Michal-naše jednička nebyla ve své kůži,neustále se rozčiloval,nadával a také oprávněně dostal kartičku.I nohy mu nechodily.On prostě musí druhou vlnu Strážnice porážet!Nechci kluky ze Strážnice nějak podceňovat či urážet,ale on prostě musí.Možná právě že musí tak to nejde.

Mádlo Zdeněk-další borec,který by měl bodovat více.Na jeho omluvu musím říci,že bojoval,dřel,ale chybělo štestíčko.Všechny jeho zápasy byly „pětisetovky“.Rozhodovali maličkosti,smůla.

Koubek René-myslím,že lepší to nemohlo dopadnout.Šotoval,dokonce i pohyb měl,žádné vztekání,hrál v pohodě.Skoro až nezvykle.

Socha Zdeněk-je hodně svázaný,na tréninku hraje lépe.Má strašně přijatelnou hru pro soupeře a podle toho také dopadá.Zdenda nic neodhází,dře jak „Bulhar“,ale je to málo.Uvidíme co a jak.

Co říci závěrem.Kluci ze Strážnice mě překvapili,hlavně kde vyštrachali Jardu Marka?Hráli dobře a byla domácí sobota.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top