skip to Main Content

Body domácích:Souček M.3,5/4; Zajíček M.2,5/4; Koubek R.2,5/4; Jelínek M.1,5/4
Body hostů:Forman L.4/4; Svoboda L.3/4; Bartoš M.1/4; Palatka S.0/2; Filák T.0/2

Kurva hoši vítězství.Bitva se vším všudy.Jsem nesmírně rád,že Holice to dokázali dohrát do úspěšného konce!Bitva trvala 4 hodiny!!!Vstup našich čtyřher byl úžasný,vedení 2:0 asi čekal jen málo který fanouš.Nastala houpačka o kažký bodík.Rozhodl až poslední zápas,kde i ten nějvětší pohodář si šahal hluboko do kalhot,jestli se náhodou ne……!!!Důchodci málem dostali infarkt.Pochvala pro celý kolektiv.

Buldočí povaha Martina S.slavila úspěch.Koncovka začíná přicházet a poznáváme starého nepříjemného hráče pro soupeře.Paráda,držme palce i na neděli.Míra Z.si udržel svůj standart,možná mohl přidat nějaký ten bodík.Nezklamal,podržel a nedostal žlutou kartu.Což se divím!!!Michal J.se hledá,ale podrželi ho ostatní.Koncovky nevycházejí,ale určitě to příště všem vrátí.Poplašenej Jelen ukáže své kopýtka třeba příště.Uvidíme.René K.se snaží držet krok s těmi mladými,když to bude jako nyní,spokojenost určitě bude.Pátý hráč Radek D.čeká na svoji příležitost,určitě ji dostane.

Chci poděkovat hl.rozhodčímu,klukům u stolku rozhodčích.Zdenda,Adam,Lukáš si určitě zapískali dost.Naším důchodcům patří poděkování za pravidelnou návštěvnost našich zápasů.Nesmím zapomenout na naši dceřinku z Pce.Příště na naše náklady objednáme mikrobus!!!Určitě nám pomohlo v nervy drásající koncovce přítomnost dalších členů oddílu. Všem patří dík.

Díkas.

Na závěr jsme v hospůdce okoštli vítězný aperitiv,který doufám bude domácím pravidlem.Toto vítězství jsme věnovali Zajdovi,který slavil narozeniny.Míro,hodně zdraví a ať ti to pinká.Zítra v případě vítězství platíš!!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top