skip to Main Content

V sobotu jsme přivítali Havířov a rozhodně jsme chtěli za každou cenu uspět. Jak se nakonec ukázalo, zápas byl lehčí než asi všichni čekali.

Nastoupili jsme v sestavě : Jelínek, Souček, Mádlo, Zajíček a já. Soupeř byl bez svého nejlepšího hráče (soudě dle prozatimní úspěšnosti v soutěži) Vicherka, naopak v loni ještě „extraligový“ Škvrna v sestavě nechyběl stejně jako Gembala, Javůrek a Oleksík.
Na prvním stole dvojice Souček/Jelínek s menšími komplikacemi přehrála Oleksíka s Javůrkem a odstartovala tak naši „jízdu“. Stejně tak na druhém stole výborně zahráli Zdenda s Mírou a rázem jsme vedli 2:0.

To, co se nám povedlo v první rundě by se dalo nazvat mistrovským kouskem! Všichni čtyři jsme přehráli své soupeře (nejprve jsem já porazil Škvrnu 3:0 a Michal na druhém stole otočil stav 0:2 na sety a 1:5 v rozhodující sadě ve svůj prospěch..Míra záhy vyhrál těžký zápas v pěti setech s Javůrkem , na jehož styl si nemohl dlouho zvyknout a Martin doslova „spláchl“ Oleksíka 3:0) a na průběžný stav 6:0 se moc hezky koukalo.
Poté však Michal nenašel zbraň na zlepšený výkon Škvrny, který zaznamenal první bod pro soupeře. Míra a Martin, ale nedali šanci svým soupeřům (Gembala, respektive Javůrek) a s přehledme přidali bez ztráty setu dva body na naši stranu. 8:1.
Já jsem pak nestačil an Oleksíka, jehož sevris mi dělal problémy po celý zápas. Míra ale vyšperkoval perfektní stoprocentní výkon výhrou 3:1 nad Škvrnou a Martin vydřel desátý bod v poměru 3:2 nad mladým Gembalou.

Velmi rychlé utkání tak v sobotu mohla vidět pěkně zaplněná Holická hala. Opravdu včerejšímu utkání přihlíželo snad nejvíc diváků v letošním roce. Závěr bych vyzdvihnul výkon Míry a Martin, kteří neztratili ani zápas a udělali oba tři body. Celkově se dá ale hodnotit výkon našeho družstva velmi pozitivně po výhře 10:2.

Body domácí : Souček 3,5/3,5; Zajíček 3,5/3,5; Jelínek 1,5/2,5; Merta 1/2; Mádlo 0,5/0,5
Body hosté : Škvrna 1/3,5; Oleksík 1/2,5; Gembala a Javůrek 0

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top