skip to Main Content

K nedělnímu utkání k nám mělo dorazit mužstvo Prostějova, které však tvořili jen tři hráči. Nicméně všichni tři byli základními hráči týmu. Proti Stuchlému, Stužkovi a Kumstátovi jsme nastoupili ve stejné sestavě jako den předtím.

Čtyřhru sehrála pouze dvojice Souček-Jelínek proti Stuchlému se Stužkou a výsledkem byla poměrně jednoznačná porážka 1:3. V tu chvíli asi nikdo nečekal, že to bude soupeřův poslední bod.

Do první dvouhry nastoupil Jelen proti Stuchlému a v prvním setu nevěděl, kde mu hlava stojí. Nakonec však zápas otočil a zvítězil 3:1 na sety. Na druhém stole pak Martin vybojoval výhru 3:2 nad Stužkou, který ho hodně potrápil. Další bod jsem přidal já výhrou 3:1 nad Kumstátem a rázem jsme vedli 5:1.

V dalším utkání Martin porazil 3:1 Stuchlého, na což jsem navázal i já vítězstvím 3:1 nad Stužkou. Svůj první zápas si odehrál i Míra, když přehrál 3:2 Kumstáta.

Za stavu 9:1, jsem rozehrál já svůj zápas se Stuchlým a hladce jsem vedl 2:0 na sety. Soupeř se ale nevzdal a bojoval jako o život. Samé dlouhé výměny a rázem to bylo 2:2 na sety. V tom pátém jsem i s trochou štěstí zvítězil 11:9. Na vedlejším stole bohužel Míra prohrál se Stužkou dřív, ale jeho utkání se do konečného výsledku nepočítalo.

Body : Kuba 3, Martin 2, Jelen 1, Míra 1 a 3x WO – Stuchlý 0.5, Stužka 0.5 (1.5)

Proti relativně slabším soupeřům jsme tak splnili cíl a získali dvě výhry. Rázem jsme se tak posunuli na čtvrté místo. Myslím, že je to moc hezký úspěch, jelikož druhou ligu hrajeme všichni teprve druhý rok. A za všechny slibuju, že se o to play-off popereme a třeba to i dopadne.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top