skip to Main Content

V sobotu nás čekal Vsetín, na který jsme se dobře připravili. V loňské sezóně nás tento soupeř dvakrát porazil a to jsme nechtěli dopustit. Hosté před letošní sezónou oslabili o nejlepšího hráče Ondryáše a zatím se jim příliš nedaří, byť Sagáčik byl třetím hráčem soutěže a před naším zápasem měl pouhé tři prohry.

Do utkání jsme tedy vstoupili následovně. Dvojice Jelínek-Souček zvítězila 3:2 nad Vaculíkem a Liborem Slováčkem, naopak druhá čtyřhra Merta-Zajíček promarnila dva mečboly a podlehla páru Sagáčik-Petr Slováček. Stav utkání byl 1:1.

Do dvouher nastoupil Jelen proti Sagáčikovi a hned od začátku diktoval tempo. Bohužel za stavu 2:1 na sety a 10:7 nevyužil tři mečboly a v pátém setu soupeři podlehl. V tu chvíli Vsetín naposledy vedl. Martin totiž přehrál 3:1 Libora Slováčka, Kuba 3:0 Vaculíka a Míra 3:0 Petra Slováčka.

Vedli jsme 4:2, když rozehrál Martin svůj zápas se Sagáčikem. Po bitvě získal náš pátý bod (3:1). Kuba přehrál 3:1 Libora Slováčka a Míra nedal šanci Vaculíkovi. K výhře se protrápil i Jelen s Petrem Slováčkem (3:2) a rázem jsme vedli 8:2.

Třetí kolo jsem začal výhrou 3:1 nad Sagáčikem a tak jsme se rozhodli pro střídání. Svou domácí druholigovou premiéru si odbyl dorostenec Lukáš Pečinka, který nastoupil proti Trunkátovi, který rovněž střídal (za L.Slováčka). Lukáš zahrál skvěle a soupeře porazil 3:0, čímž získal náš desátý bod.

Body : Kuba 3, Martin 2.5, Míra 2, Jelen 1.5 a Lukáš 1 – Sagáčik 1.5, Slováček P. 0.5

Osobně bych chtěl poděkovat všem, kteří nám pomáhají a starají se o něco. Skvělí byli všichni fanoušci (hlavně Šárka:D), děkujeme mnohokrát rozhodčím u stolků (p.Kyncl a Renďa) i vrchnímu.

 

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top