skip to Main Content

Kdo by čekal,že céčko Holic ihned po postupu z regionu bude v první polovině tabulky. Je pravdou, měli jsme lehčí los a první a třetí tým soutěže nás čekají  právě na závěr první poloviny.

Udržet čtvrté místo v tabulce KS A je velmi těžké, když náš tým nastoupil  k utkání s Hlinskem B opět  nekompletní. Kapitán týmu si neplní svoje povinnosti jak má a od začátku sezóny ,si „klidně  buď marodí nebo cestuje“ !!!. Ještě že má další spolehlivé nástupce, kteří nejsou jen do počtu a bodují. Někdy stejně jako někteří hráči základu nebo je i předčí a stávají se těmi nejlepšími(Tom a Jirka). Díky Tome,že jsi tentokráte zaskočil na poslední  chvíli. Bohužel zápas nevyšel  Džůňovi a s jedním bodem  trošku zklamal,čekal jsem více. Bojoval, ale neměl svůj den. Míra s Lukem odvedli  svůj standart .

Body domácích:

Vraštil  3,5/4,5 Hladík  2,5/4,5 Pečinka  a Andrlík 1 / 4,5

Odpoledne jsme přivítali zálohu Skutče. Jejich áčko právě svádělo boj  s naším béčkem (naši vyhráli 7-10). Náš zápas trval jen hodinu a 35 minut. Modrá aréna byla svědkem hladkého vítězství domácího týmu a všichni si připsali 2,5 bodu. Nejvíce se na to nadřeli Luke(zranění) a Travička, kteří otáčeli za stavu 2-10 (Travička) nebo za stavu 1-5 a 7-9 v pátém(Luke). Konečně nastoupil Šedý vlk ,odvedl svůj standart a s Džůněm opět vyhráli svou čtyřhru. Díky kluci, opět to byl „náš zápas“ (jako vloni),užil jsem si konečně atmosféru domácího vítězství (letos poprvé).

Body domácích:

Hladík,Vraštil,Pečinka L. a Košťál  2,5/2,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top