skip to Main Content

Na dnešní duel se musel každý těšit, protože jsme hráli s druhým týmem tabulky a tak se očekával tuhý boj a hlavně pěkný pingpong. Nejvíce jsme se báli, co předvede 4 hráč soutěže Roland Balog.

Ve čtyřhře dostal svoji první šanci zahrát si ligu po boku Rendi Koubka mladá naděje Lukáš Pečinka. Určitě byla vidět nervozita, ale nezklamal a předvedl několik pěkných balonků. Nakonec ale bod s Renďou nezíkal a prohráli s párem Balog-Brožík 1:3 na sety.

To na vedlejším stole si už sehraný pár Jelínek-Souček poradil s dvojicí Kaňka-Zvěřina 3:1.Stav zápasu 1:1.

Začátek střetnutí se Nám moc nevydařil. Mirek Zajíček si sice lehce poradil 3:0 s Brožíkem, ale poté přišly tři shodně prohrané zápasy 1:3 (Jelínek-Balog, Koubek-Kaňka, Souček-Zvěřina).Stav zápasu 2:4.

Poté snížil Michal Jelínek, když si pohrál 3:0 s Brožíkem, ale hned vzápětí vrátil hostům dvoubodové vedení Balog, když nedal moc šancí Koubkovi a vyhrál 3:1.Stav zápasu 3:5.

Situace pro domácí celek nebyla příliš dobrá, protože každou případnou prohrou by se zvětšoval odstup soupeře. Potřebovali jsme zabojovat a udělat sérii vyhraných zápasů….a to se také stalo.

Martin Souček bez větších problémů vyhrává 3:1 s Kaňkou, Zajíček upinkal 3:0 Zvěřinu a Koubek nedal šanci Brožíkovi 3:0.Stav zápasu 6:5.

Souček v klíčovém utkání uštědřil první dnešní porážku Balogovi 3:2, když vydřel bod pro domácí. Protože Zajíček na vedlejším stole překvapivě prohrál 0:3 s Kaňkou, hosté pořád drželi naději na nějaký ten bod si z Holic odvést.Stav zápasu 7:6.

…jenže z Holic se body jen tak nevozí a tak tomu bylo i tentokrát! Jak se nepovedl začátek, tak se povedl závěr a soupeř z Bělé už neuhrál ani set.

Jelínek v klidu poráží 3:0 Zvěřinu, Souček stejným výsledkem 3:0 Brožíka a Zajíček už odevzdaného Baloga 3:0.

BODY DOMÁCÍ: Souček 3,5/4,5…Zajíček 3/4,5…Jelínek 2,5/3,5…Koubek 1/3,5…Pečinka 0/0,5

BODY HOSTÉ: Balog 2,5/4,5…Kaňka 2/3,5…Zvěřina 1/3,5…Brožík 0,5/4,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top