skip to Main Content

Na toto utkání jsme byli všichni velice zvědaví, protože „rozdělené“ Béčko stálo prakticky před prvním utkáním v sezoně , a to hned se soupeřem, který by, podle soupisky, měl být favoritem soutěže 2M A. Když první hráči z tohoto pořadí nakonec nebyli v konečné sestavě Tesly C, čekalo se, že náš tým bude úspěšný.
Po čtyřhrách byl ale stav 1:1, když ještě v závěru pátého setu zvládli koncovku lépe Švec s Vraštilem a o pouhé 2 body zvítězili. Pak už to bylo jako na houpačce: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 5:5, 5:6, 8:6, 8:7, 9:7 a konečných 9:9…. Svůj den měl totiž tuto sobotu Petr Beránek, který svou jistou hrou doslova „umořil“ všechny své soupeře a získal pro Teslu maximálně možný počet bodů. K němu přidal 2 body Miřejovský, 1,5 bodu Kratochvíl a 1 bod Himmel. Ten jej však získal v nejdramatičtějším utkání dne, které bylo i posledním zápasem, s Jirkou Theodorem.
Náš hráč v utkání, kde všech pět setů skončilo rozdílem pouhých 2 míčků, prohrával již 0:2 a 1:6 a v tomto okamžiku jakoby shodil křečovitost své hry a téměř otočil celé utkání. Dokázal ještě set vyhrát, přidal další a po špatném začátku pátého setu měl na své pálce mečbol celého zápasu za stavu 10:9. Pak se pokusil o rychlé ukončení výměn a koncovka dopadla lépe pro soupeře. Chybou bylo ovšem také to, že v poslední sérii prohrál své utkání s Beránkem Švec, který po pohodovém prvním setu upadl do letargie, ve které se přizpůsobil hře svého soupeře, ztratil další dva sety a začátek čtvrtého. Pak se sice podařilo set otáčet (ale pozdě) a v koncovce nejdelšího setu dne (17:19) ztratil několik jistých vypracovaných míčů.
Jak tedy naši bodovali? Švec 3,5 ; Socha 3 ; Vraštil 2,5 a Theodor 0.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top