skip to Main Content

Zde bude komentář celkem krátký. Domácí hráči prakticky nezaváhali a po obou vyhraných čtyřhrách (Socha s Vraštilem vyhráli hladce,Švec s Theodorem až v pěti setech po překonání počáteční krize Jirky) pokračovali úspěšně i ve dvouhrách. Za zmínku stojí pětisetová výhra Theodora s Polachem, kdy konečně začal náš hráč dotahovat koncovky setů a utkání Vraštil – Polach, kde si při krásných dlouhých výměnách přišli na své i diváci. V tomto překrásném utkání byl úspěšnější soupeř a výhrou 2:3 (při odvrácení mečbolu) získal jediný bod pro Lineu „C“. Zde se však ukázalo, že i v nižších soutěžích jsou vidět vynikající zápas, který přítomní diváci dokázali ocenit i velkým potleskem.
Body: Socha 3,5 ze 3,5; Švec a Theodor po 2,5 ze 2,5 a Vraštil1,5 ze 2,5.

Velký dík patří všem divákům, kteří přišli naše hráče povzbudit i v nižší soutěži a tím se aktivně podíleli na těchto poměrně hladkých výhrách domácích. Ještě jednou – děkujeme za vaši podporu a přítomnost.

Letošní poslední zápasy našeho „Béčka“ proběhnou na domácích stolech ještě v neděli 3.12. v 9,oo s týmem Skuteč B a od 13,3o s Markovicemi. Srdečně zveme i na tato utkání.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top