skip to Main Content

23.účastníků měl turnaj oddílu stolního tenisu v Holicích, konaný v modré aréně.

Perfektní  turnaj,skvělé občerstvení připravil René Koubek s rodinou, Tomáš Frolík zajistil všechny přílohy, Jiří Theodor se postaral o techniku k tomu potřebnou. O  organizátorskou činnost  s losováním a hlášením se bezchybně staral  po celý den pan Koubek Milan st., kterému patří velký dík, pomáhal  mu Zdeněk Socha a  tabulky dodal Jiří Košťál.Ceny pro všechny hráče od 1.-23.místo zajistil také René Koubek a malou měrou i oddíl. A jak turnaj probíhal a kdo skončil ve finálové skupině nebo kdo vyhrál turnaj důchodců?

Nejdříve se v sedmi skupinách střetli handicapovým způsobem důchodci,žáci,hráči regionu,kraje  s hráči 3.ligy. První dva (ve dvou případech tři) ze skupin postupovali do čtyř čtvrtfinálových čtyřčlenných skupin,první dva potom do dvou semifinálových skupin,z těch první dva do finálové skupiny o 1.-4. místo. Ti co byli na třetím a čtvrtém místě pak bojovali o konečné umístění na 5.-8. místě,ostatní o pořadí na 9.-16.místě.Po celý den se hráli jen skupiny a i sedm důchodců si zahrálo ve velké skupině systémem každý s každým.Ani oni se po celý den nenudili,ke konci pak s ostatními hráči sledovali finálové boje o vítěze 2.ročníku.

V nich ani jednou nezaváhal hráč,podle kterého je turnaj nazván,

Nestor – Jan Švec (hráč béčka). Ten v tomto velkém finále zdolal všechny své soupeře 3-0 a zaslouženě vyhrál. Na druhém místě skončil Martin Souček, který přehrál obhájce prvenství  z loňského turnaje Reného Koubka3-2 (3.místo) a  Jiřího Košťála (béčko) 3-0 (4.místo). Další pořadí: 5.Socha,6.Mádlo,7.Valenta P.,8.Theodor D.,9.Theodor J., 10.Krudenc,11.Pečinka L.,12.Zajíček,13.Hájek,14.Pečinka V.,15.Jiráňová Alena,16.Frolík .

Turnaj důchodců vyhrál Černý (Hradec Králové) před Bekem (Hořice) a Hrdličkou (Holice),další pořadí: 4.Křepelka, 5.Krejza,6.Kyncl a 7.Faltys (všichni Holice).

Druhý ročník „O Nestorův spin“a poslední turnaj letošního roku máme zdárně za sebou.

Přeji Všem hodně zdraví do nového roku 2008 a ať Vám to stále dobře pinká !!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top