skip to Main Content

Sestava domácích: Jelínek M., Mádlo Zd., Koubek R., Socha Zd.

Sestava hostů: Veselý L., Přikryl A., Smejkal M., Dospíšil J.

Před tímto víkendem byla situace jasná,musíme bodovat,aby nám ještě svitla možnost 3.ligu zachránit případně si zahrát baráž.Přijelo k nám mužstvo z Tišnova,kterému už opravdu o nic nešlo,protože po základní části bude na 2.místě při jakém koliv výsledku ze soboty či neděle.To,že borci z Tišnova nejedou jenom na výlet se potvrdil ihned v prvopočátku.Buď ladili formu na play off,anebo dostali jasné instrukce z Moravy a to bodovat.

Začaly čtyřhry po kterých byl stav vyrovnaný 1:1.Dvojka Mádlo,Socha přehrávají trochu nečekaně dvojku Veselý,Dospíšíl.Zato Koubek,Jelínek prohrávají ve vyrovnaném zápase.

Koubek nestačí na Veselého,Mádlo po boji vítězí s Přikrylem,Socha se ani nerozkoukal se Smejkalem,Jelínek s Dospíšilem prohrává v pátem setu.Stav 2:4.

Mádlo prohrává s Veselým 2-3,kde určitě měl na výhru,Socha s Přikrylem také nedostal šanci na dobrý výsledek,Jelínek přehrává Smejkala,Koubek se štestím v koncovce vyhrává v pátém setu nad Dospíšilem.Stav4:6.

Socha odehrál svůj nejlepší zápas víkendu,kde prohrává v pátém setu s Veselým,Jelínek až překvapivě lehce podlehl dobře hrajícího Přikryla,Koubek vyhrává v nekoukajícím zápase nad Smejkalem,Mádlo vydřel bodík nad Dospíšilem.Stav 6:8.

Jelínek poráží Veselého,Koubek nenašel recept na Přikryla,Mádlo už nevěří,nedaří se mu,prohrává.Stav 7:10.

Body domácích: Mádlo 2; Jelínek 2; Koubek 2; čtyřhra

Body hostů: Přikryl 3; Veselý 3; Smejkal 2; Dospíšil 1; čtyřhra

Bylo odehráno semd „pětisetovek“ z toho domácí uspěli jenom 2x.

Je dobojováno a každý rozumný člověk,který se pohybuje v tomto sportu ví,že když přijede v neděli vedoucí mužstvo MS Brno,tak moc šancí není.Uvidíme jak to dopadne!!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top