skip to Main Content

Body domácích: Souček M. 3,5/4; Zajíček M. 2,5/4; Koubek R. 2,5/4; Jelínek M.1,5/3
Body hostů: Šenkapoul P. 3/4; Fábo J. 2/4; Lučko M. 1/4; Svoboda L. 1/3

SUPER,SUPER,SUPER,SUPER.

Zápas století pro Holice, kdo nepřišel zaváhal. Všichni přítomní byly nadšeni atmosférou, která tu panovala. Mnozé ligové týmy mohou jen tiše závidět.

Čtyřhra proběhla pro Holice, ikdyž hodně nervů. Dvakrát 3:2 pro domácí. Stav 2:0.

Renda s Fábem nečekaně lehce, Martin udolal Lučka 14-12 v pátém setu. Michal s Šenkapoulem prohrál 11-13 v pátém setu, ikdyž vedl v tomto setu 10-6. Míra vcelku lehce si poradil se Svobodou. Stav 5:1.

Tento stav napovídal, že už by mohl být konec. Ale lídr tabulky se podle předpokladu nedal. Nastaly tři koncovky v patých setech, které obrátil ve svůj prospěch. Počáteční eufórie byla pryč.Stav 5:5.

Není možné si dobře rozehraný zápas nechat proklouznout mezi prsty. Martin, Michal, Míra zabojovali a nenechali nic náhódě. Renda nic, moc. Stav 8:6.

Závěrečná čtyřka. Míra odjel s levorukým Fábem, který svůj styl má opravdu zajímavý. Renda zapnul a vybojoval důležitý bodík s Lučkem. Potom si to rozdaly nejlepší hráči v tomto utkání. Martin se Šenkapoulem. Bitva na ostří nože. Utkání 2:2, 8-10. To byly nervy jako prase, ale nakonec to otočil ve prospěch domácích. Stav 10:7.

Vítězství nad prvním mužstvem si nesmírně ceníme, bojovalo se a určitě tento zápas bylo vyvrcholením st.tenisu. Chválím všechny kluci bez rozdílu, každý se podílel svým dílem.
Rozhodčí ty se také zapotily. Tome, Traviči, Luky, Nestore děkuji za rozhodování, ani pro Vás to není žádná sranda. Čtyřhodinový zápas tam odsedět s plně otevřeným hledím potřebuje kus mimořádného odhodlání.

Kluci důchodci, bez Vás si to neumíme ani představit. Viděly jste nejlepší pong který v Holicích byl viděn. Je dobré, že jste nás v tom nenechly a byly přitom.
Přijela také banda z Loko Pce, která nám vytvořila s domácími bouřlivou atmosféru. Určitě jsem na někoho zapoměl, ale to se snad promíjí.

Všem móóóc děkuji za podporu.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top