skip to Main Content

Vedoucí mužstvo soutěže,které má daleko vyšší ambice,přivítala naše modrá aréna.Po shlednutí sestavy soupeře mně bylo jasné,kde uhodilo.Bohužel v letošní sezóně nemáme sestavu,která by nám zajistila dobrý výsledek.To se také potvrdilo.

Sestava domácích: Jelínek M., Mádlo Zd., Koubek R., Socha Zd.

Sestava hostů: Babák P., Lučko M., Šenkapoul P., Chrást R., Svoboda L.

Podařil se nám dobrý úvod,obě dvě čtyřhry jsme vyhráli.Stav 2:0.

Ještě po první čtyřce jsme cítili možnost,kde Chrást vyprovodil Sochu,Jelínek nenašel recept na Šenkapoula,Koubek uspal Babáka,Mádlo poprvé přehrál Lučka.Stav 4:2.

Pak se nám to pěkně otočilo a nebylo o čem.Soupeř přivezl pět kvalitních hráčů,má z čeho vybírat a my se jim ani náhodou nemůžem přiblížit.Konečný stav 5:10.

Holicům náleží desáté místo,což znamená sestup z 3.ligy do divize.

Chci poděkovat našim divákům,kteří nám fandili po celou sezónu.Naši důchodci to je kapitola sama pro sebe.Dále všem kteří se motali kolem mužstva „A“,počínaje klukům přípravářům až po borce,které rozhodovali zápasy u stolku rozhodčích.Někdy to bylo na ostří nože,ale ani pinčes se tomu někdy nevyhne.Takže ještě jednou Vám patří velký DÍK.

Zdravíme všechny kamarády z naší 3.ligy,některé zápasy byly hodně napjaté,      nervózní,někdy až za hranicí naší amaterské soutěže,ale bohužel už se stalo.Přeji všem ať to dálé pinká,pevné zdravíčko a po roční přestávce se (snad) uvidíme (možná i dříve).

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top