skip to Main Content

V posledním kole první poloviny k nám vítr přivanul 2 týmy ze středu tabulky – Rtyni a Dvůr. Věděli jsme ale, že o výhru se budeme muset porvat,což dokazuje i remíza Dvora v minulém kole na stolech Lomnice.

Rtyně k nám přijela bez svého nejmladšího člena (Koblížek Martin), který již vyčerpal porci 50% utkání v této polovině soutěže. Jeho otec (Koblížek Oldřich) ale dorazil, doplnili ho: Klimeš Zbyšek, Kubeček Vojtěch a Kábrt Vratislav.

Cíl byl jasný, vyhrát a spravit si tak chuť po prohře v Hradci. Sestavu jsme určili takto: Zdenda, Jelen, Renďa a Martin. Já byl v záloze.

Do samotného utkání jsme vstoupili na jedničku, když obě čtyřhry jsme dokázali vyhrát – Renďa s Jelenem porazili pár Koblížek – Klimeš ve třech setech, a Martin se Zdendou přemohli dvojici Kábrt – Kubeček v pěti setech. Stav tedy 2:0 pro Válec.

První čtyřku zahájil Zdenda, úřadující přeborník pardubického regionu, s Klimešem a na vedlejším stole Jelen s Koblížkem. Zdenda navázal na výkon, který předvedl na zmíněných přeborech a soupeře vyprovodil 3:0. Jelena na úvod nečekal zrovna nejlehčí soupeř, lítal na něj totiž střídavě čop a megačop. Po boji nakonec podlehl 3:1 a nechal se raději vystřídat. Renďa poté jasně přehrál (3:0) Kubečka a Martin Kábrta. Stav 5:1.

Po nic jsem se na stole objevil já, i když jsem to tento den moc v plánu neměl. Klimeš ale moc problémů nedělal a já vyhrál 3:0. V dalším zápase Koblížek opět svedl velkou bitvu, bohužel opět vítěznou – v pěti setech porazil Renďu. Martin hrál zatím bez chyby, Kubečka přehrál 3:0. Druhá čtyřka končila zápasem Zdendy a Kábrta. K překvapení asi všech tento zápas skončil 3:1 pro hostujícího, téměř nechodícího hráče. Stav 7:3.

Renďa pak dovolil Klimešovi vyhrát jeho první set v tomto utkání, když zvítězil 3:1. Martin v jeho posledním zápase před šichtou prohrál s Koblížkem 3:1. Koblížkův již třetí bod v utkání! Zdenda napravil zaváhání z posledního zápasu, přehrál 3:0 Kubečka a získal pro nás devátý bod. V posledním zápase jsem si dlouho dobu nemohl poradit se servisem stojícího Kábrta, ale nakonec se povedlo, já zvítězil 3:2. Celkově jsme Rtyni přehráli 10:4.

Body:
Domácí:
Renďa 2,5/3,5; Zdenda: 2,5/3,5; Martin 2,5/3,5; Zajda 2/2; Jelen 0,5/1,5.
Hosté:
Koblížek 3/3,5; Kábrt 1/3,5; Kubeček, Klimeš 0/3,5.

Zasloužená výhra. Nikdo ale nedokázal porazit nepříjemně hrajícího Koblížka – alespoň máme co zlepšovat do příště :)

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top