skip to Main Content

Odpolední finálový zápas krajské soutěže A byl fanoušky očekáván opět jako vyvrcholení sezony celé této soutěže. Bohužel, za tým Linea „C“ přijela prakticky sestava jejího „Déčka“, která nemohla domácí ohrozit a celé utkání skončilo zhruba po padesáti minutách výhrou domácích 9:0 (27:2 na sety). Nikdo z domácích hráčů v sestavě: Koubek, Socha, Švec a Valenta (včetně dvojice Koubek, Socha ve čtyřhře) nezaváhal, což znamenalo snadnou výhru a také zisk prvního bodu ve finálovém utkání play off. Další hodnocení hráčů prakticky nelze provést, protože je soupeř tentokrát nepřinutil k plnému výkonu. Zápas tak zdaleka nenaplnil očekávání finálového utkání.

Holičtí hráči touto cestou děkují všem divákům a fanouškům, kteří se přišli podívat na první finálové zápasy play off a vytvořili výbornou atmosféru pro tyto zápasy. Především v prvním utkání se bylo opravdu na co dívat a toto utkání o postup do 3.ligy  muselo uspokojit i náročného diváka nejen výkony hráčů, ale i svou dramatičností.

A co dál? Play off nyní bude pokračovat zápasy na stolech týmů Linea Chrudim „A“ a „C“ v sobotu 25.4.2009, kde se dají očekávat opět výborné zápasy obou „A“ týmů o přímý postup do třetí ligy, který čeká celkového vítěze play off. Dá se totiž očekávat úplně jiná sestava družstva Linea „C“  v souboji o výhru v krajské soutěži skupiny A, který vítězům zajistí postup do divize Pardubického kraje. V případě výhry hráčů Linea Chrudim v kterémkoliv zápase by rozhodlo postupujícím třetí utkání, které by se odehrálo opět v Holicích, a to již v neděli 26.4.2009 od 9,oo hod. (v případě výher chrudimských v obou utkáních by se zápas druhé soutěže hrál také v neděli, a to od 13,3o hod.).  Pokud by byly holické týmy úspěšné i na stolech svých soupeřů, znamenalo by to konec finálových bojů a přímé postupy do 3.ligy i divize Pardubického kraje.  Na konečný výsledek si tak musíme ještě týden počkat.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top