skip to Main Content

Tak dlouho jsme se domlouvali na předehrání „bratrovražedných“ klání, až z toho zbyl skoro oficiální termín – pátek večer a sobota dopoledne. Alespoň jsme tak měli možnost v sobotu odpoledne jet povzbudit naše z 50% pozměněné „Ačko“ do nedalekého Kostelce.

Již před sezonou sestavené soupisky mužstev „B“ a „C“ napovídaly, že jsme opustili loňský model „rovnoměrně rozložených sil“. Proto bylo „béčko“ jasným favoritem, ale jistotu v tomhle celuloidu má málokdo s málokým!

Přesto si béčko dovolilo do sestavy plně zařadit nadějného Lukáše Pečinku, který nejen bojoval, ale nakonec i bodoval. Bodový výsledek je sice jednoznačný, ale jednotlivá utkání vyrovnaná! Však se známe – no neeeee ?? !! :-)

V kuloárech se ještě dlouho diskutovalo o tom, zda Travička, když byl celému klání přítomen, nenastoupil proto, že chtěl umožnit „džuniorovi“ si zahrát a nebo nenastoupil z vypočítavosti, aby „si nekazil svoji očekávanou úspěšnost“ …. hehehe  :-)  Ukáže budoucnost, zda nepromarnil jednu z mála šancí, pokusit se v této soutěži nějak bodovat… :-)

Body :

Košťál 3,5/3,5  Švec 3,0/3,0  Sedlák 2,0/3,0  Pečinka L. 1,0/2,5  Hladík 0,5/0,5

Vraštil 2,0/3,5  Theodor 0,5/2,5  Valenta 0,5/3,5  Andrlík 0,0/3,5

…. a to všechno 2x ! :-)

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top