skip to Main Content

Holice „B“ – Hlinsko „A“  8:9

Body domácích: Koubek 3/4,5  Socha 3/4  Mádlo 1/4,5  Švec 1/4

Body hostů: Budínský 3/4  Dalecký 3/4  Černý R. 2,5/4,5  Rybenský 0,5/2,5  Polanský 0/2

Začala nadstavba a do Holic přijelo třetí mužstvo po základní části – kluci z Hlinska. Hosté přijeli v tom nejsilnějším co mají, domácí naopak nechali odpočívat L.Pečinku a povolali zkušeného hráče „Nestora“ (J.Švec).

Čtyřhra se nám vůbec nedařila, nakonec se ukázala jako rozhodující. Koubek, Mádlo určitě měli vyhrát, ale ………Černý s Rybenským byli proti.

Průběh celého zápasu byl jako na houpačce, bylo to vyrovnané, mohlo to dopadnout klidně obráceně.

Průběh zápasů: 0:1  3:1  3:3  4:4  7:4 7:7  8:8  8:9

Když jsme vedli 7:4 tak jsem tajně doufal, že je to hotovo, ale na druhou stranu to měli kluci z Hlinska postavenou sestavu na konec zápasu, což nakonec bylo rozhodující. Rozhodující zápas za stavu 8:8 nastoupila dvojka Koubek-Dalecký. To byla ta nejhorší kombice na závěr, tady to prostě nešlo.

Každý makal jako „Bulhar“ , někdo bodoval více, někdo méně. Honza Švec splnil můj požadavek jednoho bodu, Zdenda Mádlo se hledal a nesplnil ani náhodou moji představu o bodech, Zdenda Socha ba naopak příjemně překvapil a můj výkon byl do posledního zápasu super, ale poslední zápas jsem totálně po…. !

Děkuji divákům za povzbuzování, soupeřovi z Hlinska blahopřeji a odveta na „zimáku“ nebude vůbec jednoduchá. Pinčesu zdar !!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top