skip to Main Content

Synthesia Pardubice „B“ – TJ Jiskra Holice „B“ 10 – 4 (36:24)

Přijeli jsme k herně Tesly Pardubice (kde Synthesia nyní působí) přesně na půl devátou, rozehrát se před utkáním alespoň půl hodiny, teď to v týmu potřebujeme snad všichni . Budova zavřená, nikde nikdo. Do herny jsme se dostali až za deset minut devět. Přístup domácích k dodržení předepsaných 30 minut před utkáním tedy nic moc. No budiž. Náš tým přijel opět bez zraněného Zdeňka Sochy s prvním hráčem „céčka“ Jirkou Theodorem, pokusit se uhrát co nejlepší výsledek se soupeřem, který postoupil z M2A a do této doby získal jen pět bodů. V této sezóně i Synthesia nenastoupila ani v jednom utkání kompletní, na Holice se mu to však povedlo(tak to už bývá proti nám zvykem).

Takže jejich sestava : Skokan Lukáš,Sýkora Ivo, Smetana Jiří a Merta Jakub

Naše sestava : Sedlák Víťa, Košťál Jiří, Valenta Petr, Theodor
Jiří
Čtyřhry jsme sestavili jako obvykle,pořadí jsme nechali a tak velmi silná dvojice (Skokan,Smetana) vyšla na nás. Zatím jsme s Jirkou v soutěži hráli jen jednou se silnou dvojicí z Chrasti (Kaplan,Štantejský).I tuto čtyřhru jsme prohrávali 2-1 na sety a 5-1,ale nevzdali jsme to a zápas otočili na 2-3. Jestliže se naši druhé dvojici i v minulém kole nevedlo, proti Sýkorovi s Mertou podali výborný výkon a zaváhali jen ve druhém setu (11). Zápas jsme tedy začali podle našeho přání, ale v první čtyřce se nedařilo přidat ani jeden bod. Nejblíže jsem tomu měl já a Petr, oba zápasy 3-2.Jediný Víťa Sedlák plnil roli jedničky a porazil jak Sýkoru,tak Smetanu. Ostatní jsme nepřidali ani bod,měli jsme k tomu blízko,když tři zápasy skončily 3-2, vítězství domácích bylo zasloužené. 
A opět po čtyřhrách 0 – 2 pro Holice

Loko Pardubice „B“ – TJ Jiskra Holice „B“ 10 – 4 (31:23)

Po vydatném obědě a kávičce jsme se dostatečně rozehráli v herně Lokomotivy na zelených stolech. Ty mají „konečně“ viditelné koncové čáry,podlaha se nesmeká a osvětlení taky dostatečné (odhaduji tak 500 lx), takže nic nebránilo zápasu prvního s posledním. Po čtyřhrách a prvních setech dvouher to vypadalo tak, že Holice jsou první a Loko poslední. Byla to právě Lokáda, která se horko těžko vloni zachraňovala a Holičtí s klidem hráli střed tabulky (nebýt zranění Zdeňka a následných pěti proher v závěru sezóny,mohli být na tom ještě lépe). Nyní se situace otočila a my ještě nevyhráli a Loko neprohrálo. Nic na tom nezměnil ani tento zápas, i když někteří přihlížející se nestačili divit nástupu Holic. Dvouhry se ale opět začaly vyvíjet podle scénáře, který máme už asi předem nalajnovaný. Nejúspěšnější hráč domácích v žebříčku s 95% a jednou jedinou prohrou Zajíček, měl překvapivě problémy jak se mnou, s Petrem i s Jirkou, tedy s hráči uzavírající tabulku úspěšnosti.. Se všemi vyhrál 3:2 a dvakrát jen o dva body. Domácí v pěti zápasech vyhráli 3:2. Víťa tentokrát vyhrál jen jednou, jednou já, ostatní opět nula. Podívejte se na úspěšnost jednotlivců a uvidíte zajímavý úkaz, hlavně na konci. Tento víkend hostíme v prvním domácím utkání Trojovice a Lineu CR. Vybojujeme už první body ?

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top