skip to Main Content

Rallye Chrastecká zima. Personálně zdevastované týmy Holic „A“, „B“ i „C“ a v důsledku toho organizační změny na poslední chvíli a cestování „semo-tamo“. Za na poslední chvíli zraněného Valentu byl pro ranní utkání Béčka povolán z Áčka Renďa Koubek. Odpoledne však tento hráč už musí nastoupit za Áčko proti Linea „B“. Áčku navíc chybí Souček, proto jej v Áčku nahrazuje Vraštil z Céčka. Protože úspěšný hráč céčka Košťál celou sobotu plnil rodinné povinnosti a omluvil se předem, byl do Béčka pro odpolední zápas povolán Víťa Sedlák, který se od září účastnil asi 3 tréninků a odehrál polovinu jednoho mistrovského utkání za céčko. Ke zvládnutí toho všeho řidič Socha více taxikařil, než hrál ! Tak to byl prolog.

K mužstvu Chrasti nutno podotknout, že nastoupili bez letos úspěšně hrajícího Pýchy, kterého nahradil Sodomka. Proto jsme v sestavě s Koubkem o svém vítězství nepochybovali i přes úctu k síle základního kádru Chrasti.

Koubek hrál tak, aby dosáhl 100% úspěšnosti. Kdo jej známe dobře, viděli jsme, že k tomuto cíli nemusel vynaložit plné nasazení. Především utkání se Štantejským ale bylo velmi pohledné.

Hladík měl dobré nalosování a tak nepřekvapil – vyhrál s Medunou a Sodomkou, s Vránou tradičně prohrál.

Švec bojoval. ale stálé problémy se zdravím jej omezují.

Sochovi nesedla podlaha, nepřálo štěstí, soupeř byl z těch nejkvalitnějších. To vše znamenalo, že letos poprvé prohrál – a to včetně hraní za „C“ a „D“ poprvé !!! Neuvěřitelná série!!!  (brzy by s ním už nebylo k vydržení) :-)

Body :

Koubek 3,5/3,5   Socha  3,0/4,5   Hladík  2,0/3,5   Švec  1,5/3,5

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top