skip to Main Content

V neděli jsme předehrávali další kolo Českého Poháru ve Zruči nad Sázavou. Ač je to tým krajského přeboru, kvalitami by se dal určitě zařadit výše.
Sestava domácích byla plná hráči s ligovými zkušenostmi: Nevřela Daniel, Šmídt Karel, Herout František. My přijela v sestavě já, Jelen a Kuba.

Nepovedl se nám absolutně začátek, čemuž přispělo i naše dlouhé hledání místa konání. Ve čtyřhře jsme s Kuba nekladli žádný odpor a prohráli jasně 3:0. Stejně jako v sobotu, tak i v neděli byl naším nejlepším hráčem Jelen – neprohrál ani zápas. V prvním utkání ho sice Herout dlouho trápil, ale v pátém setu ho Jelen urval pro sebe. Kuba na druhém stole nestačil na jedničku hostí Nevřelu, když prohrál 3:1. Já jsem navázal na výkon ze soboty a nezvládl jsem další koncovku pátého setu. Nyní se proti mně radoval Šmídt.
Stav po úvodní trojce byl 3:1 pro domácí.

Jelen ihned stav snížil suverénním výkonem proti Nevřelovi. Výhral 3:0. Já nezklamal a s Heroutem ztratil další pětiseťák v koncovce. Kuba vedle ale pátý set zvládl a připsal bod proti Šmídtovi. Průběžný stav byl 4:3.

Koncovka celého utkání byla pořádně napínavá, nejdříve jsem přehrál 3:1 Nevřelu. Následoval Jelen, který v pěti setech urval bod proti Šmídtovi. Nyní byl stav 5:4 pro nás. Vše měl vyřešit zápas Kuba – Herout. Kuba v něm nestačil na domácího hráče 3:2. Tento výsledek znamenal konečný stav 5:5. Rozhodovat musely sety, které však nerozhodly.
Jejich poměr byl totiž vyrovnaný 22:22. Vše tedy musel vyřešit poměr získaných míčků a v něm jsme byli o 2 balónky horší.

Body domácí:
Herout František 2/3; Šmídt Karel 1,5/3,5; Nevřela Daniel 1,5/3,5

Body hosté:
Jelínek Michal 3/3; Merta Jakub 1/3,5; Zajíček Miroslav 1/3,5

Nutno podotknout, že si domácí výhru zasloužili asi o něco více než my. U nás vyčníval jen Jelen, jak jsem již psal. Do Zruče s námi jela i jedna fanynka, tímto ji tým děkuje.

Tímto zápasem naše účinkování v Českém Poháru skončilo, příští rok se pokusíme o lepší výsledek než letos.

HOLICE VÁLEC (i když tento víkend trochu zadrhnutý)!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top