skip to Main Content

Jako předsezónní prověrku jsme i letos zvolili účast v Českém poháru, která svůj cíl naplnila. Byť jsme vypadli v druhém kole této soutěže tříčlenných družstev, můžeme být spokojeni, neboť si všichni osvěžili zápasové tempo.

Nejprve jsme v domácím zápase přehráli Sokol Třebechovice v poměru 7:3 (Jelínek 3.5, Souček 2.5 a Zajíček 1). V sobotu 24.9. jsme jeli do Hostinného k utkání druhého kola. Zde nás čekal posílený tým domácích hrající třetí ligu.  Naše sestava byla : Jelínek, Mádlo, Merta.

Úvod byl tragický. Znovu se ukázala naše slabina ve čtyřhře, kde jsme bez šance na úspěch podlehli silné dvojici domácích – Kalenský/Štrobl – Mádlo/Jelínek 3:0.

Hned v první dvouhře za Hostinné nastoupil špičkový hráč Šváb, který však neměl s Jelínkem lehkou práci. Po vítězství 3:1 však upravil stav skóre zápasu na 2:0 ve prospěch domácích. Na druhém stole Kalenský nátlakovou hrou dominoval (3:0) a nedal mi šanci. Naše šance pak zvedl Zdenda Mádlo výborným obratem utkání se Štroblem, v němž odvrátil několik mečbolů a zvítězil 12:10 v pátém setu.

Za stavu 3:1 pak Kalenský znovu nedal šanci Jelenovi a Šváb Zdendovi (oba 3:0). Já jsem ale zároveň porazil Štrobla (3:0)  skorigoval skóre na 5:2. Definitivně však domácím zajistil postup dnes neomylný Kalenský výhrou 3:0 nad Zdendou. Poslední dva body ale patřily nám – Michal porazil Štrobla 3:2 a já Lánského 3:1.

V obou zápasech poháru nás podporovali naši věrní fanoušci a za to jim patří opravdu velký dík!

Zároveň bych chtěl všechny pozvat na náš první zápas letošního ročníku druhé ligy, který se uskuteční 1.10. v Chocni, kde změříme síly s letošním nováčkem soutěže. Podle silné sestavy soupeře však nejspíš budeme outsiderem utkání my.

Naše první DOMÁCÍ UTKÁNÍ sehrajeme až o víkendu 29. a 30.10. s Blanskem a MS Brno.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top