skip to Main Content

Dopolední utkání se odehrálo na stolech nevyzpytatelného mužstva,které má určitě na klidný střed tabulky.Trochu obavy jsme měli,protože hráč základu Martin Souček měl neodkladné povinnosti aproto jsme museli povolat posilu z béčka v podobě našeho Nestora (Honzíka Švecůůůů).

Po čtyřhrách byl stav 1:1,sehraná dvojka Jelínek,Koubek nedala šancisoupeři,nesehraná dvojka Mádlo,Švec se hledala…….

Jelínek Michal 3,5/4,5 – neměl větší problémy,Soukupa,Langra,Patku vyprovodil vcelku se ctí.Jediný problém nejen pro Michala byl Radim Kolář.Čim lepší protihráč,tím jeho výkon stoupá.Michal prohrál 3-2 (-9,-10,10,18,14),zápas výměn,opravdu krásný zápas ligové úrovně.Rozhodovali maličkosti a zkušenosti.

Mádlo Martin 3/4,5 Zdenda trochu potrénoval a na jeho výkonu to bylo znát.Ale pozor,odehrál tři pětisetovky a třikrát byl úspěšný.Stačilo málo a všechno mohlo být úplně jinak.Mohlo to dopadnout klidně jako v Hlinsku.Kolář ho vyprovodil 3-0.

Koubek René 3,5/4,5prúběh všech zápasů kopíroval výkon Michala Jelínka.Jediný problém byl Radim Kolář.Bohužel k výhře bylo daleko blíže,než zmiňovaný zápas Jelínek-Kolář.Renda prohrál 3-2 (-10,11,-7,12,10),ve čtvrtém setu měl tři mečboly,v pátém setu vedl 8:4,ale stejně to ………………..zkušenosti.

Švec Jan 0/3,5 po dlouhé době si zase vyzkoušel divizi a určitě zjistil,že rozdíl mezi soutěžemi v rámci kraje určitě je.Bojoval,dřel,ale vytoužený bodík né a né přijít.Zápasy byly vyrovnané,ale někdy scházelo trochu více štěstíčka.

Sestava domácích: Kolář 4/4,5; Patka 1,5/4,5; Langr 1,5/4,5; Soukup 0/3,5

Nyní nás čeká důležitý,ale né rozhodující dvojzápas na domácích stolech s mužstvy Linea a Sokol Chrudim.Mač se koná dne 21.2.2009 v modré Aréně.Všechny Vás tímto zvu

HOLICE  VÁLEC !!!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top