skip to Main Content

Sobota 2.4.2011

Mladší žactvo – Vlašim – 110 chlapců

Poslední bodovací turnaj, který nám mohl hodně napovědět, kdo si zajistí přímou nominaci na mistr.republiky. Vojta Koubek začínal v kvalifikaci, kde poslední zápas o postup do hlavní soutěže prohrál se svým kolegou ve čtyřhře Vlasťou Bubnem. Snažil se, ale soupeř prý hrál velice dobře. Takže útěcha a žádná sláva. Ve čtyřhře to kluci dotáhli do třetího kola, ale na Březovského s Klosem neměli. Děkuji za odvoz a koučování Zajdovi, ale ani tato změna nepomohla.

—————————————————————————————————————————————————-

Neděle 3.4.2011

Nejmladší žactvo – Neratovice – 61 chlapců

Účast z Holic: Vojta Koubek, David Vrbický

Vojta jako nasazená sedmička vyhrál skupinu a postoupil dále do finálového pavouku. Nejprve nás čekal Bartoš (Ústí n/O.) , vcelku v pohodě 3:0. Následně šel Vojta hrát s Daníčkem (Jížní Město), kde nám opravdu přálo štestíčko, po sérii „prasátek“ to soupeř dlouho nemohl rozdýchat, vyhráváme 3:1. O postup do semifinále nás čekal pozdější vítěz F.Hromek (Dubňany). Pro náš styl hry těžký soupeř, který má dobrou předvídavost a kvalitní mezihru. Dostáváme 3:1 a celkově 5-8 místo.

David po dlouhé době zase na republikovém turnaji, ve skupině druhé místo a pro mne  překvapivé druhé místo. Prohrál s již zmíněným Hromkem. Ve finálovém  pavouku nenašel sílu na Koldase (Zlín), tam už ta kvalita je někde jinde a dostává 3:0.

Ve čtyřhře nasazená jednička Koubek, Frejvolt neobhájili své nasazení, nedařilo se jim a herní pohoda byla od samého počátku špatná. Na kluky z Lanškrouna to po velkém trápení ještě stačilo, ale na dvojku Vrbický, Polák (Jevíčko, Liberec) se projevila opravdová „deka“. Kluci se snažili, ale když to nejde, tak to nejde. Prohráváme 3:2.  Jediný kdo zářil, byl u soupeře Vrbický, který hrál téměř bez chyby. Takže zase 5-8 místo a konec.

David hrál čtyřhru s Řehořkem (Bělá), bohužel tady mu to vůbec nešlo, trápil se, bál se vzít zodpovědnost na sebe a hodně kazil.

Máme bodovací turnaje za sebou, já osobně jsem s Vojtou velmi spokojen a celkové 7.místo na republice v kategorii nejmladších žáků nás těší oba dva.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top