skip to Main Content

Konečně i Holice pořádaly bodovací turnaj těch nejmenších, pro některé vůbec první turnaj. Začátky jsou těžké, ale chce to vydržet.

Do Holic přijelo 25 chlapců, 16 dívek. U děvčat slušná účast, kluků jsem čekal více. Bohužel nemoc rozhodla v jejích neprospěch přijet si pro diplom, medaili, či nějakou drobnost k tomu.

Holice měly vcelku hojnou účast 5 chlapců a 1 slečna. Pro Ondru Bečku a Ivanku Koubkovou to byl vůbec první turnaj mezi ostřílenými borci.

Turnaj vyhrál Vojta Koubek, ztratil za celý turnaj 1 set, ale pozor soupeři kousají více a více, nesmíme to brát na lehkou váhu. David Vrbický překvapil krásným 5.místem, když si 2x poradil s F.Diveckým. Kluk se lepší, bojuje jako lev, hlavně aby mu to vydrželo, přístup má na velice dobré úrovni. Pro mě to bylo překvapení. Jirka Štrosobsadil 9.místo, jeho nejlepší umístění, hold na domácích stolech se mu dařilo. Porazil kluky s kterými doposud prohrával, takže určitě zlepšení. Připomínku mám jenom k jeho pohybu, chce to zlepšit. Martin Holan obsadil 11.místo, hraje to chvilku, takže postup ze skupiny je úspěch. Někdy to chce více klidu a trpělivosti. Ondra Bečka začíná od začátku, hraje 2 měsíce, musí si počkat a hlavně vytrvat. Ivanka Koubková to je takový „piškot“ mezi děvčaty, byl jsem rád její účastí, výsledek nehrál žádnou roli. Chce to jenom vydržet a mít dobrý pocit.

Mám z výsledků dobrý pocit a chválím všechny.

Chlapci:

1. Koubek (Holice), 2. Jakubský (Sokol HK), 3. Bako (Lanškroun), 4. Rašek (Dobré)

Děvčata:

1. Šedová (Ústí n/O.), 2. Sýkorová K. (Lhoty), 3. Voženílková (Tesla Pce), 4. Hlávková (Lhoty)

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top