skip to Main Content

V sobotu přijeli do Holic hráči a hráčky mladšího žactva,v neděli pak dorostenci a dorostenky.Hrálo se na 15.stolech jak ve sportovní hale,tak v Modré aréně. Mladší žákyně vyhrála Voženílková z Tesly Pardubice před Pleskotovou z SK Dobré.Třetí místa obsadila Šedová z Ústí a Sazimová z SK Dobré. Útěchu vyhrála Fillová ze Stěžer.(22 hráček)
Mladší žáky vyhrál Hýbl ze Sokola HK,když v nádherném finále přehrál svého oddílového spoluhráče Vojtu Koubka 3-2. Třetí místa obsadili Jakubský ze Sokola HK a Částka ze Stěžer. Útěchu vyhrál hráč Tesly Pardubice Votruba.(51 hráčů)
V neděli se sjelo do holické sportovní haly na 58 dorostenců a sedm dorostenek. Tentokrát se hrálo na 12.stolech,v herně probíhal zápas 2.ligy mezi družstvy Holice A – Zlín. Dorostence vyhrál hráč Michek z Linea Chrudim,druhý skončil Bělohlávek z Chocně,třetí shodně Buben ze Sudslavy a Rubeš ze Sokola Chrudim. Domácí hráč Lukáš Pečinka obsadil 5-8.místo.Útěchu vyhrál Vojta Koubek ze Sokola HK. Dorostenky vyhrála Motlová z Ústí před Drábkovou ze Sokola HK. Cacková z TJ Lanškroun a Juklová z Loko Pardubice obsadila třetí místo.
První čtyři v každé kategorii si odvezli z turnaje v Holicích nejen diplomy,medaile a poháry,ale i hodnotné věcné ceny. Děkujeme touto cestou Renému Koubkovi a sponzorům.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top