skip to Main Content

Taky jsme se chtěli trochu otrkat, a proto jsme zavítali na republikový bodovací turnaj do krásné haly v Hostinném.Zde se nacházelo 16 stolů a organizace klapala na jedničku.Z Holic se turnaje zúčastnil jen Vojta Koubek,který určitě nezklamal !!!

Kluci byli rozlosováni do 12 skupin po čtyřech,výjimečně po třech.Vojta měl tříčlenou skupinu,kde se utkal s nasazeným Koldasem ze Zlína.Momentálně 14 hráč republiky si myslel,že to bude jednoduší.Vojta první set vyhrál,ve druhém vedl 7:3 a prohospodařil si toto vedení.Pak už soupeř měl otěže ve svých rukou.Prohra 3:1.Druhý dravec byl výrazně slabší,takže Piešťanský z Bělé p/B. nedělal větší problémy.Výhra 3:0 a postup  mezi 24,kteří postoupili ze skupin.

Následný pavouk byl hop nebo trop.Vyfasoval Fauska ze Sportovní Jížní Město. S momentálně 17 hráčem republiky hrál vyrovnaný pinčes,ale soupeř hrál hodně netakticky a vlastně nám  daroval výhru 3:1 a postup do dalšího kola.

Dále jsme si opravdu nemohli vybírat.Tam už kvalita opravdu byla.Pilch z Třince toto dokazoval.Republiková „dvanácka“ vypadal jako vyzrálí hráč,kde toto plnil první dva sety.Potom se Vojta probral a vzal soupeři dva sety a začalo se hrát od začátku.V pátém setu rozhodla zkušenost soupeře a po právem Pilch vyhrál 3:2.

Takže konec a celkové umístění 9-16.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top