skip to Main Content
Pohary

Okresní bodovací turnaj mladší žactvo (97-99) – Tesla Pardubice – 3.3.2010

Na tento turnaj v rámci okresu se sešlo 20 dětí z pěti oddílů (Tesla Pce,Loko Pce, Rosice, Sezemice,Holice).Holické zastoupení bylo v počtu 4,kde si to kluci rozdali nejprve v pětičlenných skupinách.První dva borci postoupili do pavouka mezi osm nejlepších.

Kluci makali,ale bohužel postup ze skupiny se povedl jenom Vojtovi a Ondrovi.

Umístění:         1. Zajíček           Tesla                 1998

2.Štok                Loko                1997

3.Koubek V.      Holice               2000

4.Drahoš            Tesla                 1997

5.Kroutil O.        Holice               1999

Oba dva kluci vypadli s vítězem turnaje,zvláště V.Koubek měl Zajíčka na „lopatkách“ a mohl si zahrát finále.

J.Kubelka a V.Hojka si zahráli útěchu,kde podávali nevyrovnané výkony,jejich los ve skupinách byl těžký,aby se prosadili přes první dva hráče v turnaji.

Krajský bodovací turnaj nejmladší žactvo (99 a mladší)

Tento turnaj se hraje spojením pardubického a hradeckého kraje,jeho název se jmenuje TOP  10.Absoluje se osm turnajů,kde se sčítají body a 10 nejlepších hráčů postupuje na poslední závěrečný turnaj.Nyní se odehrál sedmý turnaj ve Voděradech,kde před tímto turnajem bylo umístění borců z Holic následující.

5.místo             Koubek V.                  2000

15.místo           Kroutil O.                    1999

19.místo           Vrbický D.                  2000

24.místo           Hojka V                      1999

28.místo           Kubelka J.                   1999

33.místo           Štros J.                        2000

Těchto sedm turnajů se zatím celkově zůčastnilo 57 dětí (průměrně je 35 chlapců na 1 turnaj)

Voděrady – 7.3.2010

Účast ne těchto turnajích je vzrůstající,ve Voděradech se sešlo 41 chlapců,18 děvčat.Holice byly zastoupeny počtem pět.Hrálo se v deseti skupinách,kde první dva postoupili do pavouka o finále a zbytek kluků hraje útěchu.Na těchto turnajích se hraje o každé místo,takže kluci si zahrají až moc-což je dobře.

Ze základních skupin si postup zajistili V.Koubek, O.Kroutil, D.Vrbický.Pro Ondru a Davida to je úspěch,když můžou hrát s těmi nejlepšími o stupně vítězů.Ze skupiny postoupili jako druzí a potom to je už hodně těžké.Je na nich vidět výkonnostní postup.Snažili se,ale pořád tam něco schází.Vojta určitě nezklamal,hrál nejlepší pinčes v poslední době.Ve skupině neztratil ani set a v následujícím pavouku pokračoval bez většího zaváhání.V semifinále ho čekala současná jednička Hýbl (V.Mýto).Tohoto borce ještě nikdy neporazil,teď k tomu bylo hodně blízko.Prohrál 3:2,všechny sety končily v koncovce (-11,-10,14,13,-8).Boj o třetí místo se nehrál,protože Málek (Sokol HK) odstoupil pro zranění a tím nám spadla bronzová medaile do klína.

V.Hojka, J.Kubelka neprošli sítem skupin.Vilda měl opravdu smůlu,protože ve skupině prohrál všechny zápasy 3:2 a nepostoupil.V následné útěše už nenašel dost fyzických a hlavně psychických sil na lepší výsledek.Josef se trápil celý den,nohy nechal doma a tělo ho také neposlouchalo.Kluci se mají ještě co učit a hlavně potrénovat – to platí pro všechny.

1.místo    Hýbl (V.Mýto)             1999                12.místo   Vrbický (Holice)          2000

2.místo    Žižka (Stěženy)            1999                15.místo    Kroutil (Holice)            1999

3.místo    Koubek (Holice)          2000

4.místo    Málek (Sokol HK)       2000

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top